Іконка Turbo Racing League

Turbo Racing League 2.1.18

Версія для iOS.
Turbo Racing League
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 98,7 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Turbo Racing League - це аркадна тривимірна гонка, у якій вам доведеться пограти за равлика. Так, все вірно - равлика! Справа у тому, що гру створено за мотивами мультфільму "Турбо", сюжет у якому зав'язано на тому, як дуже повільне та неповоротке створіння хоче стати найшвидшим у світі та виграти великі перегони. У мультфільмі равлик повинен зробити це без вашої допомоги, а от у грі можна власноруч посприяти його успіху.

Отже, вас чекає тринадцять унікальних трас, які потрібно проходити якомога швидше. За законами жанру гонок від гравця потребують правильно входити до поворотів, своєчасно стрибати та корисуватися прискоренням. Окрім стандартного режиму перегонів у грі також передбачено кілька спеціальних. Наприклад, є такі перегони, у яких дуже обмежено запаси палива, у яких застосуються спеціальні модифікатори швидкості, а також такі, де у гравцю дають обмежену кількість часу на проходження траси. Так, у Turbo Racing League є як одиночні перегони і такі, де потрібно змагатися з іншими суперниками. На жаль ці суперники можуть бути виключно віртуальними. Ніяких режимів для гри у мережі тут не передбачено.

За що можна похвалити цю гру, то це за динаміку. Гонки захоплюють! Вам завжди хочеться покращити свій результат, пройти трасу більш "професійно" та видовищно. У якості заохочення за ваші успіхи Turbo Racing League буде видавати спеціальні бали, які можна буде витратити на кастомізацію персонажу. Вам дано можливість змінювати дизайн мушлі, додавати на неї красиві неонові вставки, втілювати нові візуальні ефекти і так далі. Не дивлячись на те, що гра є доволі старою, з технічної точки зору вона виглядає цілком сучасно. Також у Turbo Racing League впроваджено соціальні функції як то можливість ділитись своїм досягненнями у Facebook та Twitter, а також можливість записувати моменти перегонів та демонструвати їх друзям.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись