Іконка UC Browser

UC Browser 10.8.9.968

Версія для iOS.
UC Browser
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 91,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

UC Browser - версія популярного браузера для iOS, що значно перевершує Safari за багатьма важливими параметрами. Наприклад, даний оглядач містить у собі функцію блокування реклами. За замовчуванням дану функцію увімкнено на всіх сайтах, що відвідує користувач. При бажанні "блокувач" можна вимкнути в один дотик (клавіша "Ad"). Окрім того, що UC Browser позбавляє вас від набридливої реклами, він також значно прискорю завантаження сторінок. За нашими відчуттями це найшвидший з мобільних браузерів, що відмінно працює навіть з найбільш "важкими" сайтами, та задіє власні алгоритми "стиснення" графічних елементів задля економії трафіку. Звичайно, він підтримує всі сучасні веб-стандарти (HTML 5.2, CSS 3 тощо).

Для тих, кому доводиться часто користуватися браузером у темну пору доби буде важливо знати, що у UC Browser є нічний режим. При його використанні змінюється кольорова гама, та знижується яскравість екрану. Коротше кажучи, оглядач робить все, аби знизити напругу на очі користувача. З інших "фішок" можна виділити вбудований сканер QR-кодів, підтримку 3D Touch, можливість перегляду відео з веб-сторінки у окремому спливаючому вікні та прослуховування аудіо у фоновому режимі.

До головного екрану UC Browser можна додати власні ярлики, що значно полегшують доступ до улюблених веб-ресурсів. Ще тут є зручна панель зі "звичними" закладками та клавіша для їх швидкого створення. Інтерфейс оглядача виконано у приємних світлих кольорах. За бажанням його можна вільно кастомізувати, та навіть вибирати власні фони до службових екранів.

Браузер є абсолютно безкоштовним. В ньому не має платних функцій, оболонок і таке інше. Програма відмінно працює на відносно старих версіях iOS.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись