0
Ставка
825
Безкоштовно

UC Browser - версія популярного браузера для iOS, що значно перевершує Safari за багатьма важливими параметрами. Наприклад, даний оглядач містить у собі функцію блокування реклами. За замовчуванням дану функцію увімкнено на всіх сайтах, що відвідує користувач. При бажанні "блокувач" можна вимкнути в один дотик (клавіша "Ad"). Окрім того, що UC Browser позбавляє вас від набридливої реклами, він також значно прискорю завантаження сторінок. За нашими відчуттями це найшвидший з мобільних браузерів, що відмінно працює навіть з найбільш "важкими" сайтами, та задіє власні алгоритми "стиснення" графічних елементів задля економії трафіку. Звичайно, він підтримує всі сучасні веб-стандарти (HTML 5.2, CSS 3 тощо).

Для тих, кому доводиться часто користуватися браузером у темну пору доби буде важливо знати, що у UC Browser є нічний режим. При його використанні змінюється кольорова гама, та знижується яскравість екрану. Коротше кажучи, оглядач робить все, аби знизити напругу на очі користувача. З інших "фішок" можна виділити вбудований сканер QR-кодів, підтримку 3D Touch, можливість перегляду відео з веб-сторінки у окремому спливаючому вікні та прослуховування аудіо у фоновому режимі.

До головного екрану UC Browser можна додати власні ярлики, що значно полегшують доступ до улюблених веб-ресурсів. Ще тут є зручна панель зі "звичними" закладками та клавіша для їх швидкого створення. Інтерфейс оглядача виконано у приємних світлих кольорах. За бажанням його можна вільно кастомізувати, та навіть вибирати власні фони до службових екранів.

Браузер є абсолютно безкоштовним. В ньому не має платних функцій, оболонок і таке інше. Програма відмінно працює на відносно старих версіях iOS.

Ключові особливості та функції програми

  • прискорення завантаження веб-сторінок та економія веб-трафіку завдяки стисненню графічних елементів;
  • функція блокування реклами;
  • "розумний" пошук;
  • вбудований сканер QR-кодів;
  • підтримка нічного режиму;
  • можливість перегляду відео у "самостійному" вікні;
  • підтримка швидких дій 3D Touch;
  • додавання власних ярликів до домашнього екрану браузеру;
  • стильний та зрозумілий інтерфейс.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 111 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 11.3.2.1094
Підписка на оновлення

Нові відгуки до UC Browser

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " UC Browser". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання