Іконка Угадай слова

Угадай слова 1.7

Версія для iOS.
Угадай слова
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 10,3 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Угадай слова - цікава гра, у якій потрібно складувати слова з запропонованих літер. При чому слів треба скласти якомога більше, бо від цього залежить рейтинг, який ви отримаєте наприкінці рівня (від однієї до трьох зірочок). Кожен новий набір літер - це новий рівень. Їх загальна кількість дуже велика, так що встановивши гру, ви зможете розважити себе на довгий час. Для зручності рівні розбито на набори, серед яких є як платні, так і безкоштовні. На щастя, останніх значно більше.

Якщо ви відчуваєте труднощі при складані слів, та дуже хочете отримати рейтинг у "три зірки", то можете скористуватися підказками. У грі є підказки трьох типів. Перші, відкривають одну з літер слова, яке ви не можете скласти, другі дають короткий текстовий опис, а треті відкривають слово повністю. Для того, щоб скористатися підказкою, потрібно витратити віртуальні монети, зароблені за проходження попередніх рівней. Інший спосіб отримати монети - заплатити реальні гроші. Саме таким чином розробники монетизують дану гру.

Як бачите, Угадай слова - це дуже проста з точки зору концепції вікторина. Вона має просте графічне оформлення і не пропонує додаткових режимів. Тим не менш, у грі є головний герой, в якого ви закохаєтесь з першого погляду. Це невеликий жовтий колобок, що навчить вас ігровому процесу при першому запуску, а також буде давати підказки та хвалити гравця після успішного складання слів. Це дуже милий персонаж, з кумедними анімаціями та поведінкою, що робить гру більш цікавою. Завантажити Угадай слова можна абсолютно безкоштовно. Про платні функції ми вже згадали раніше.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись