Іконка Vector

Vector 1.2.0

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 6.x
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 138 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Vector - це мобільний паркур-екшн, що дуже часто потрапляє до "топів" найкращих мобільних ігор. Це така двовимірна аркада, у якій потрібно грати за вправного бігуна, що вміє перестрибуватися між дахами хмарочосів та виконувати інші атлетичні трюки, втікаючи від переслідування. Кожен рівень представляє собою оркему "трасу" з перешкодами та навіть смертельними пастками. Від вас потребується якомога швидше та водночас акуратніше минати їх, при цьому не забуваючи слідити за тим, аби просто не впасти з даху та не бути спійманим.

У грі дуже просте керування. Персонаж біжить самостійно а вами лишається просто своєчасно робити "свайпи" вгору або вбік. Перших відповідає за стрибок, а другий - за підкат. Завдяки такій от простій концепції, грати у Vector можна одним пальцем. Графіка тут дуже стильна. Так, вона двовимірна, але з художньої точки зору виглядає просто неперевершено. За цим параметром Vector дуже схожа на інший мобільний хіт - гру Shadow Warrior. Тут вас чекає дуже реалістична фізична модель, десятки анімованих рухів, красиві фони, візуальні ефекти на кшталт розлітаючихся птиць на дахах або ефекту лінзи з бліками від сонячних променів. Коротше, ми натякаємо на те, що спробувати дану гру можна хоча б заради її графічної складової.

А от сюжет назвати оригінальним ми не можемо. При його створенні розробники з Caliburnus Limited напевно надихалися іншим популярним паркур-екшеном- грою Mirrors Edge. Дія Vector відбувається у тоталітарному світі, владу у якому захопили великі корпорації. Вони позбавили людей права на анонімний обмін інформацію та права на особисте життя. Тотальний контроль, як то завжди і буває, спричинив появу підпільних організацій, до яких увійшли ті люди, які на мають бажання миритися з таким обігом речей та готові добиватися свободи.За одного з таких нам і доведеться пограти.

На жаль, дана гра є платною. При чому ніякої демонстраційної версії у неї не передбачено.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись