Іконка Viber

Viber 6.9.0

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 130 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Viber - додаток, що дає можливість абсолютно безкоштовно спілкуватися зі своїм друзями та знайомими. Головна перевага програми полягає у можливості здійснення голосових та відеодзвінків (у додаток до обміну текстовими повідомленнями). При чому якість зображення та звуку при спілкуванні відчутно перевершує таку у сервісів-конкурентів. Не обійшлося й без можливості ділитися файлами, але через обмеження операційної системи iOS ви можете відправити співбесіднику лише відео та фотографії з "Галереї" (на інших платформах цей список значно ширший).

Ще однією важливою перевагою Viber є підтримка групових чатів. До однієї бесіди можна одночасно додати до 250 учасників, призначити модераторів, та навіть створити "чорний список" користувачів. Функції групових дзвінків цей мессенджер на даний момент не підтримує. Можливо, в майбутньому розробник додасть до нього таку корисну можливість. Зате вже зараз можна відправлять голосові та відео повідомлення, що працюють як у приватних, так і у групових бесідах. Додаток підтримує багатозадачність (версія для iPad) та автоматично синхронізує чати між різними пристроями.

Viber відомий своїми стильними та яскравими стікерами. Багато з них є абсолютно безкоштовним. Але якщо стандартного набору стікерів вам недостатньо, то можете сходити до тутешнього "магазину" та придбати додаткові. Взагалі, додаткові стікери - це єдине, за що доведеться платити. Всіма іншими сервісами та функціями Viber ви можете користуватися вільно.

В одному з недавніх оновлень, у додатку з'явилися офіційні облікові записи популярних брендів, магазинів та закладів. Тобто за бажанням ви можете задати питання офіційному представнику компанії так же легко, як відправити повідомлення другові.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись