Іконка Videoshop

Videoshop 6.0.1

Версія для iOS.
Videoshop
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 141 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Videoshop - один з найпростіших у користуванні редакторів відео для iOS. Програма вміє здійснювати багато різних операцій з відео і при цьому має зрозумілий інтерфейс. Одразу ж варто сказати, що цей редактор є платним. Ніяких пробних та демонстраційних версій у нього немає.

З функцій, що неодмінно є у кожного відеоредактору, можна виділити обрізку та об'єднання роликів, додавання музичного супровіду та налаштування параметрів кольору картинки (яскравість, контрастність, насиченість). Програма дозволяє додавати до відео красиві підписи та фільтри. Додані заголовки можуть бути статичними або анімованими. Окрім тексту, підтримуються також голосові вставки (не забудьте надати Videoshop доступ до мікрофону).

Для того, аби заставити готову роботу виглядати більш стильно та професійно, до неї можна додати красиві переходи з вбудованої бібліотеки. Також є бібліотека з різноманітними звуковими ефектами (закадровий сміх, звуки тварин, вибух і таке інше). Доволі зручно у Videoshop реалізовано зміну швидкості відео. За допомогою спеціального повзунка ви можете прискорити не дуже цікаві моменти та додати красиве уповільнення часу. З інших цікавих функцій є "тілт-шифт", режим монтажу відео у зворотньому порядку, поворот кадру по часовій або проти часової стрілки та масштабування картинки жестами.

Коротше кажучи, редактор дозволяє створювати такі роботи, які не соромно показати суспільству. І це не важко зробити, бо з екрану експорту відео можна відправити до Snapchat, Instagram, Vine, YouTube, Vimeo, Facebook, Whatsapp, Dropbox та інших соціальних мереж.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись