0
Ставка
848
Безкоштовно

Videoshop - один з найпростіших у користуванні редакторів відео для iOS. Програма вміє здійснювати багато різних операцій з відео і при цьому має зрозумілий інтерфейс. Одразу ж варто сказати, що цей редактор є платним. Ніяких пробних та демонстраційних версій у нього немає.

З функцій, що неодмінно є у кожного відеоредактору, можна виділити обрізку та об'єднання роликів, додавання музичного супровіду та налаштування параметрів кольору картинки (яскравість, контрастність, насиченість). Програма дозволяє додавати до відео красиві підписи та фільтри. Додані заголовки можуть бути статичними або анімованими. Окрім тексту, підтримуються також голосові вставки (не забудьте надати Videoshop доступ до мікрофону).

Для того, аби заставити готову роботу виглядати більш стильно та професійно, до неї можна додати красиві переходи з вбудованої бібліотеки. Також є бібліотека з різноманітними звуковими ефектами (закадровий сміх, звуки тварин, вибух і таке інше). Доволі зручно у Videoshop реалізовано зміну швидкості відео. За допомогою спеціального повзунка ви можете прискорити не дуже цікаві моменти та додати красиве уповільнення часу. З інших цікавих функцій є "тілт-шифт", режим монтажу відео у зворотньому порядку, поворот кадру по часовій або проти часової стрілки та масштабування картинки жестами.

Коротше кажучи, редактор дозволяє створювати такі роботи, які не соромно показати суспільству. І це не важко зробити, бо з екрану експорту відео можна відправити до Snapchat, Instagram, Vine, YouTube, Vimeo, Facebook, Whatsapp, Dropbox та інших соціальних мереж.

Ключові особливості та функції програми

  • розділення та об'єднання відео;
  • додавання переходів та музичного супроводу;
  • власна бібліотека зі звуковими ефектами;
  • коректування параметрів кольору;
  • статичні та анімовані титри/надписи;
  • режим монтування відео у зворотньому порядку;
  • експорт у всі популярні соціальні мережі;
  • режим створення слайд-шоу.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 153 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 7.4.8.3
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Videoshop

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Videoshop". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання