Іконка ВКонтакте

ВКонтакте 2.2.3

Версія для iOS.
ВКонтакте
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 28,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

ВКонтакте - це мобільний клієнт популярної соціальної мережі, що дозволяє робити все те, що й веб-версія. Тобто, користувачі додатку можуть вільно спілкуватися зі своїми друзями, ділитися з ними різними файлами (фотографіями, музикою, відео), додавати нові записи до власної "стіни", користуватися мультимедійними розділами і таке інше. Усі елементи навігації додатку зосереджено на боковій панелі. Там ви знайдете пункти, що допоможуть швидко перейти до панелі з новинами, повідомленнями, музикою, відео, відкрити список друзів, список спільнот, або просто переглянути власну сторінку.

Мобільний клієнт ВКонтакте активно "користується" спливаючими повідомленнями. За їх допомоги програма сповіщує користувача про нові відповіді, "лайки", коментарі до записів, "репости", запрошення до спільнот та запити на додавання до списку друзів. Якщо подібні повідомлення вас дратуються, то ви можете відключити їх у меню з налаштуваннями додатку або у меню з налаштуваннями самої iOS.

Програма пропонує доволі багатий функціонал не лише для звичайних користувачів, але й для тих, хто має свою власну спільноту. Прямо з мобільного клієнту можна здійснювати модерацію повідомлень та записів, що лишають учасники спільноти, а також самостійно публіковати нові "пости".

Серед інших важливих функцій мобільного клієнту можна виділити вбудований графічний редактор, що дає можливість додавати фільтри до знімків, які ви завантажуєте до соціальної мережі. Розробники додатку навіть змогли реалізувати у ньому можливість грати у ігри (потрібно завантажувати з AppStore окремо), але авторизація відбувається саме за допомоги облікового запису Вконтакте.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись