0
Ставка
16.1 K
Безкоштовно

ВКонтакте - це мобільний клієнт популярної соціальної мережі, що дозволяє робити все те, що й веб-версія. Тобто, користувачі додатку можуть вільно спілкуватися зі своїми друзями, ділитися з ними різними файлами (фотографіями, музикою, відео), додавати нові записи до власної "стіни", користуватися мультимедійними розділами і таке інше. Усі елементи навігації додатку зосереджено на боковій панелі. Там ви знайдете пункти, що допоможуть швидко перейти до панелі з новинами, повідомленнями, музикою, відео, відкрити список друзів, список спільнот, або просто переглянути власну сторінку.

Мобільний клієнт ВКонтакте активно "користується" спливаючими повідомленнями. За їх допомоги програма сповіщує користувача про нові відповіді, "лайки", коментарі до записів, "репости", запрошення до спільнот та запити на додавання до списку друзів. Якщо подібні повідомлення вас дратуються, то ви можете відключити їх у меню з налаштуваннями додатку або у меню з налаштуваннями самої iOS.

Програма пропонує доволі багатий функціонал не лише для звичайних користувачів, але й для тих, хто має свою власну спільноту. Прямо з мобільного клієнту можна здійснювати модерацію повідомлень та записів, що лишають учасники спільноти, а також самостійно публіковати нові "пости".

Серед інших важливих функцій мобільного клієнту можна виділити вбудований графічний редактор, що дає можливість додавати фільтри до знімків, які ви завантажуєте до соціальної мережі. Розробники додатку навіть змогли реалізувати у ньому можливість грати у ігри (потрібно завантажувати з AppStore окремо), але авторизація відбувається саме за допомоги облікового запису Вконтакте.

Ключові особливості та функції програми

  • обмін повідомленнями, файлами, стікерами, можливість поділитися своїм місцеположенням;
  • доступ до розділів з музикої та відео;
  • перегляд улюблених спільнот;
  • керування альбомами з фото;
  • спливаючі повідомлення про нові відповіді, запити, "лайки" та "репости";
  • вбудований графічний редактор з базовим функціоналом;
  • зручна навігація, основні елементи якої зосереджено на боковій панелі;
  • можливість ділитися голосовим повідомленнями;
  • зручний та зрозумілий інтерфейс.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 149 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 5.13
Підписка на оновлення

Нові відгуки до ВКонтакте

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " ВКонтакте". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання