Іконка WeChat

WeChat 6.5.8

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 183 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

WeChat - додаток, що дозволяє абсолютно безкоштовно спілкуватися з друзями, родичами та знайомими у будь-яких країнах. Це універсальний комунікаційний засіб, що підтримує обмін текстовими/голосовими повідомленнями, а також дає можливість здійснювати дзвінки. Як у інших мессенджерах, текстові повідомлення можна комбінувати з мультимедійними файлами. Окрім спілкування тет-а-тет, у WeChat є можливість спілкуватися одразу з групами людей. До текстового чату можна одночасно додати до п'ятисот учасників, а до голосової конференції - до дев'яти. Програма забезпечує високу якість звуку, та може автоматично регулювати її згідно актуальної швидкості з'єднання з мережею.

В принципі, багато з описаного вище є у багатьох додатках-конкурентах. Тому саме час поговорити про те, що "особливого" у цій програмі. Ну по-перше, WeChat став першим у історії мессенджером, що дозволив своїм користувачам здійснювати грошові переклади так же просто, як надсилати фото або відео. Тобто при бажанні можна просто "прикріпити" до повідомлення певну суму, яку буде "зписано" з вашої дебетової картки та додано до балансу карти співрозмовника. Наразі така можливість, правда, працює не у всіх країнах. А от друга цікава функція WeChat доступна майже всюди. Вона полягає у можливості здійснення дзвінків на сотові номери. Завдяки неї можна без проблем подзвонити своєму дідусеві або бабусі, які не користуються "розумними" портативними пристроями та мессенджерами. Дзвінки на сотові номери платні, але тарифи у сервісу дуже "демократичні". Ознайомитися з ними ви можете на офіційному сайті.

Щодо зовнішнього вигляду, то він у програми доволі сучасний. Оформлення вікна чату та усіх важливих розділів виконано у вишуканому "плоскому" стилі, який добре гармоную з оболонкою самої iOS.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись