0
Ставка
8.7 K
Безкоштовно

WeChat - додаток, що дозволяє абсолютно безкоштовно спілкуватися з друзями, родичами та знайомими у будь-яких країнах. Це універсальний комунікаційний засіб, що підтримує обмін текстовими/голосовими повідомленнями, а також дає можливість здійснювати дзвінки. Як у інших мессенджерах, текстові повідомлення можна комбінувати з мультимедійними файлами. Окрім спілкування тет-а-тет, у WeChat є можливість спілкуватися одразу з групами людей. До текстового чату можна одночасно додати до п'ятисот учасників, а до голосової конференції - до дев'яти. Програма забезпечує високу якість звуку, та може автоматично регулювати її згідно актуальної швидкості з'єднання з мережею.

В принципі, багато з описаного вище є у багатьох додатках-конкурентах. Тому саме час поговорити про те, що "особливого" у цій програмі. Ну по-перше, WeChat став першим у історії мессенджером, що дозволив своїм користувачам здійснювати грошові переклади так же просто, як надсилати фото або відео. Тобто при бажанні можна просто "прикріпити" до повідомлення певну суму, яку буде "зписано" з вашої дебетової картки та додано до балансу карти співрозмовника. Наразі така можливість, правда, працює не у всіх країнах. А от друга цікава функція WeChat доступна майже всюди. Вона полягає у можливості здійснення дзвінків на сотові номери. Завдяки неї можна без проблем подзвонити своєму дідусеві або бабусі, які не користуються "розумними" портативними пристроями та мессенджерами. Дзвінки на сотові номери платні, але тарифи у сервісу дуже "демократичні". Ознайомитися з ними ви можете на офіційному сайті.

Щодо зовнішнього вигляду, то він у програми доволі сучасний. Оформлення вікна чату та усіх важливих розділів виконано у вишуканому "плоскому" стилі, який добре гармоную з оболонкою самої iOS.

Ключові особливості та функції програми

  • підтримка групових чатів (до 500 учасників), а також голосових конференцій (до 9 учасників);
  • обмін мультимедійними файлами;
  • обмін стікерами (як платними, так і безкоштовними);
  • пошук цікавих людей поблизу вашого фактичного місцеположення;
  • функція WeChat Out, що дає можливість дзвонити на сотові номери за доволі демократичними тарифами;
  • швидкі грошові переклади (працюють не у всіх країнах);
  • надійні алгоритми захисту передаваємих даних.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 254 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 7.0.3
Підписка на оновлення

Нові відгуки до WeChat

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " WeChat". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання