0
Ставка
729.2 K
Безкоштовно

WhatsApp Messenger - один з найбільш популярних у світі мобільних мессенджерів, що дає можливість не лише обмінюватися текстовими повідомленнями, але й дозволяє здійснювати аудіо та відеодзвінки. Він став першим додатком, що "навчився" сінхронізуватися з телефонною книгою та шукати у ній людей, які також користуються WhatsApp Messenger . Тому запустивши програму вперше, вам не доведеться власноруч додавати своїх друзів та знайомих до розділу "контакти", вони з'являться там автоматично. Тільки не забудьте надати додатку дозвіл на користування телефонною книгою.

Окрім спілкування, WhatsApp Messenger знадобиться також для обміну фотографіями, відео та іншими файлами. Прикріпити будь-який контент до повідомлення можна буквально двома дотиками. Те ж саме можна сказати й про голосові/відеоповідомлення. Якщо ви користуєтесь мессенджером на декількох пристроях, то вам буде важливо знати про те, що він автоматично сінхронізує всі ваші бесіди та відправлення між всіма девайсами. З самого початку ця програма була доступна лише для смартфонів та планшетів. Пізніше розробник випустив версію для комп'ютера, що мала доволі стиснений функціонал та не дозволяла реєструвати нові облікові записи. Тому користуватися десктопною версію можна лише у тому разі, якщо ви вже маєте аккаунт WhatsApp.

Мессенджер не включає у себе платних функцій, але розробник залишає за собою право почати стягувати платню за передплату після першого року користування мессенджером (у даний момент її вартість складає 0.99$). За бажанням можна придбати додаткові стікери та інші прикраси, що зроблять ваше спілкування більш цікавим та яскравим.

Ключові особливості та функції програми

  • обмін текстовими повідомленнями, а також спілкування у голосових та відеочатах;
  • можливість ділитися файлами під час бесіди;
  • автоматична сінхронізація з телефонною книгою;
  • підтримка группових чатів;
  • єдиний обліковий запис для всіх пристроїв;
  • простий та зрозумілий інтерфейс;
  • відсутність міжнародних комісій при спілкуванні;
  • наявність веб-версії;
  • магазин з додатковими стікерами.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 153 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 2.19.41
Підписка на оновлення

Нові відгуки до WhatsApp Messenger

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " WhatsApp Messenger". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання