Іконка WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger 2.17.22

Версія для iOS.
WhatsApp Messenger
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 135 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

WhatsApp Messenger - один з найбільш популярних у світі мобільних мессенджерів, що дає можливість не лише обмінюватися текстовими повідомленнями, але й дозволяє здійснювати аудіо та відеодзвінки. Він став першим додатком, що "навчився" сінхронізуватися з телефонною книгою та шукати у ній людей, які також користуються WhatsApp Messenger . Тому запустивши програму вперше, вам не доведеться власноруч додавати своїх друзів та знайомих до розділу "контакти", вони з'являться там автоматично. Тільки не забудьте надати додатку дозвіл на користування телефонною книгою.

Окрім спілкування, WhatsApp Messenger знадобиться також для обміну фотографіями, відео та іншими файлами. Прикріпити будь-який контент до повідомлення можна буквально двома дотиками. Те ж саме можна сказати й про голосові/відеоповідомлення. Якщо ви користуєтесь мессенджером на декількох пристроях, то вам буде важливо знати про те, що він автоматично сінхронізує всі ваші бесіди та відправлення між всіма девайсами. З самого початку ця програма була доступна лише для смартфонів та планшетів. Пізніше розробник випустив версію для комп'ютера, що мала доволі стиснений функціонал та не дозволяла реєструвати нові облікові записи. Тому користуватися десктопною версію можна лише у тому разі, якщо ви вже маєте аккаунт WhatsApp.

Мессенджер не включає у себе платних функцій, але розробник залишає за собою право почати стягувати платню за передплату після першого року користування мессенджером (у даний момент її вартість складає 0.99$). За бажанням можна придбати додаткові стікери та інші прикраси, що зроблять ваше спілкування більш цікавим та яскравим.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись