0
Ставка
56.2 K
Безкоштовно

Яндекс.Музыка - офіційний клієнт сервісу, що дає можливість легально слухати музику у режимі онлайн та завантажувати її до пам'яті портативного пристрою. У тутешній бібліотеці зберігається більш ніж тридцять п'ять мільйонів композицій, що дуже грамотно розсортовано за виконавцями, жанрами, альбомами та навіть роком випуску. На жаль, користуватися сервісом можна лише за умови придбання передплати. Тим, хто встановив додаток вперше, пропонують пробний період (30 днів) по завершенні якого вас повідомлять про те, що подальше безкоштовне користування сервісом неможливе. У Яндекс.Музыка також є веб-версія, яка не потребує придбання передплати, але працювати з нею з мобільного зовсім незручно.

Як ми вже говорили раніше, клієнт дає можливість завантажувати музику для прослуховування у оффлайн-режимі. Тут є одне важливе застереження! Ні в якому разі не видаляйте кеш додатку Яндекс.Музыка, бо саме там зберігаються композиції. У програму вбудовано зручний програвач, що може керуватися з заблокованого екрану. Він забезпечує високу якість звуку та має зручну навігацію.

Для тих, хто завжди прагне відкривати для себе нові музичні жанри та виконавців, передбачена система рекомендацій. Сервіс стежить за тим, що ви слухаєте та створює персональні списки потенційно-цікавих композицій. Також тут є розділ з готовими музичними добірками до різного настрою та занять. Наприклад є добірка для тренувань, або до романтичної вечері. Яндекс.Музыка вміє сповіщувати вас про нові треки та альбоми улюбленого виконавця. Інтерфейс клієнту дуже простий та інтуїтивний, завдяки чому в ньому швидко освоїться кожен користувач.

Ключові особливості та функції програми

  • величезна бібліотека легальної музики;
  • можливість завантаження композицій для подальшого прослуховування у режимі оффлайн;
  • можливість створення власних списків відтворення;
  • розділ з готовими добірками музики;
  • персональні рекомендації для кожного користувача;
  • зручний програвач, що може керуватися з заблокованого екрану;
  • користування сервісом лише за наявності платної передплати (перший місяць - безкоштовно).

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 66,5 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 4.50
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Яндекс.Музыка

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Яндекс.Музыка". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання