Іконка Яндекс.Навигатор

Яндекс.Навигатор 2.44

Версія для iOS.
Яндекс.Навигатор
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 180 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Яндекс.Навигатор - навігатор для мобільних пристроїв, головними перевагами якого прийнято вважати дуже детальні карти та функцію побудови маршрутів з урахуванням заторів, ДТП та загальної ситуації на дорогах. Якщо навігатор побачить на маршруті ділянки з уповільненим дорожнім рухом, то він обов'язкові підкаже як їх можна об'їхати. На жаль, ці функцій працюють лише за наявності підключення до мережі. Але ніхто не казав, що вона є обов'язковою для роботи самої програми. Якщо ви збираєтесь у подорож чи у довгу поїздку, рекомендуємо завантажити карти до пам'яті портативного пристрою. Розробники дуже постаралися аби важили вони якомога менше. Окрім того, що оффлайн-карти будуть працювати за умови відсутності підключення до мережі, вони також допоможуть зекономити мобільний трафік.

Насправді "розумна" побудова маршрутів та оффлайн-карти є у багатьох мобільних навігаторів. А от функції голосового керування підтримується далеко не всюди. Яндекс.Навигатор може похизуватися тим, що від дуже точно розпізнає українську мову та може виконувати багато дій, не змушуючи користувача торкатися екрану. Наприклад, ви можете сказати йому: "Слухай, Яндекс! Побудуй маршрут додому" і програми залюбки зробить це. Зверніть увагу, що "спілкування" з навігатором завжди потрібно починати саме з фрази "Слухай, Яндекс!", а вже після неї оголошувати своє прохання.

У навігаторі є великий каталог організацій та закладів з адресами. Опинившись у незнайомому місті, ви зможете скористуватися їм аби швидко знайти де поїсти, переночувати, заправитися і таке інше. Також підтримується пошук по конкретній назві потрібного вам закладу. Яндекс.Навигатор є абсолютно безкоштовним і не дратує користувача набридливою рекламою.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись