Іконка Знайти iPhone

Знайти iPhone 4.0

Версія для iOS.
Знайти iPhone
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 10,6 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Знайти iPhone - це дуже корисний додаток, що допоможе вам відшукати загублені iPhone, iPad, iPod або Mac. Складність полягає у тому, що для пошуку пристрою вам знадобиться інший девайс з операційною системою iOS. Якщо такого у вас не має, то можна спробувати веб-версію сервісу, що доступна за цим посиланням (також можна запозичити пристрій у друга чи знайомого).

Користуватися програмою дуже просто. Для того, щоб відшукати пристрій достатньо вказати данні облікового запису Apple ID, який був активним на загубленому девайсі. Після цього додаток "подумає" деякий час, та поставить відмітку на карті, що буде вказувати на місцеположення вашого смартфону, планшету або ноутбуку. Зверніть увагу на те, що за замовчуванням програма шукає всі пристрої, які активовано для введеного Apple ID. Переключатися між ними можна з панелі, яка розташована у нижній частині екрану.

Окрім, того що сервіс Знайти iPhone може надати інформацію стосовно геопозиції пристрою, він також дозволяє віддалено виконати деякі корисні дії. Наприклад, програма дозволяє відтворити звуковий сигнал, що буде тривати дві хвилини. Завдяки цьому сигналу ви зможете знайти свій девайс у кімнаті, або на гучній вечірці. Також Знайти iPhone дає можливість надіслати на екран загубленого пристрою з вказаним текстом. Там ви можете вказати свою контактні дані, та попросити людину, яка знайшла смартфон/планшет, повернути його (можливо за винагороду). Якщо ви впевнені у тому, що не зможете повернути свій девайс, то скористайтеся функцією, що видаляє з нього всі персональні данні та налаштування.

Останні коменарі

Альтернативи

Немає схожих програм
ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись