Іконка iBooks

iBooks 3.5

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 10.x
Розмір: 0,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

iBooks - це офіційний додаток для тих, хто полюбляє читати книги на своєму iPhone чи iPad. Він виступає "читалкою", клієнтом доступу до магазину з цифровим контентом, а також вашою власної віртуальної книжковою поличкою. Як ви напевно знаєте, у операційній системі iOS передбачено обмеження на можливість завантажувати відео та музику з мережі. Так от, книг воно не стосується. Ви можете без якихось перешкод скачати файл PDF чи ePub через стандартний або сторонній веб-браузер до пам'яті пристрою. Після завантаження він автоматично потрапить до полички у iBooks. Виключення складають файли, які захищені за допомоги DRM.

Які і все інше програмне забезпечення від Apple, дану програму виконано у фірмовому стилі. Графічне оздоблення у і ній дуже приємне, через що від користування програмою лишаються тільки позитивні враження. А от функціонал похвалити ми не можемо. Все що дозволяє iBooks - це перегортати сторінки "свайпом", створювати закладки, обирати один з восьми комплектних шрифтів, шукати обране слово на сторінках, а також переключатися до нічного режиму. Також у додатку передбачено повзунок, який відповідає за рівень яскравості та пітримка технології AirPrint. Так, набір функцій непоганий, але на сьогоднішній день його мають будь-які безкоштовні "рідери", яких повно у AppStore. А от що не вміють сторонні читалки - це працювати з хмарним сховищем iCloud. Через "хмару" можна ділитися книгами з родичам та друзями. Також вона знадобиться для швидкого переносу віртуальної бібліотеки до нового пристрою.

З недавніх пір до iBooks було додано можливість ділитися окремими цитатами з книги у соціальних мережах Twitter та Facebook. За умови того, що до "читалки" прив'язано ваш обліковий запис у вказаних "соціалках", можна просто виділити фрагмент, який вам особливо сподобавсь та обрати пункт "Поділитися" у невеликому спливаючому меню.

Останні коменарі

Альтернативи

Немає схожих програм
ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись