0
Ставка
4.7 K
Безкоштовно

iBooks - це офіційний додаток для тих, хто полюбляє читати книги на своєму iPhone чи iPad. Він виступає "читалкою", клієнтом доступу до магазину з цифровим контентом, а також вашою власної віртуальної книжковою поличкою. Як ви напевно знаєте, у операційній системі iOS передбачено обмеження на можливість завантажувати відео та музику з мережі. Так от, книг воно не стосується. Ви можете без якихось перешкод скачати файл PDF чи ePub через стандартний або сторонній веб-браузер до пам'яті пристрою. Після завантаження він автоматично потрапить до полички у iBooks. Виключення складають файли, які захищені за допомоги DRM.

Які і все інше програмне забезпечення від Apple, дану програму виконано у фірмовому стилі. Графічне оздоблення у і ній дуже приємне, через що від користування програмою лишаються тільки позитивні враження. А от функціонал похвалити ми не можемо. Все що дозволяє iBooks - це перегортати сторінки "свайпом", створювати закладки, обирати один з восьми комплектних шрифтів, шукати обране слово на сторінках, а також переключатися до нічного режиму. Також у додатку передбачено повзунок, який відповідає за рівень яскравості та пітримка технології AirPrint. Так, набір функцій непоганий, але на сьогоднішній день його мають будь-які безкоштовні "рідери", яких повно у AppStore. А от що не вміють сторонні читалки - це працювати з хмарним сховищем iCloud. Через "хмару" можна ділитися книгами з родичам та друзями. Також вона знадобиться для швидкого переносу віртуальної бібліотеки до нового пристрою.

З недавніх пір до iBooks було додано можливість ділитися окремими цитатами з книги у соціальних мережах Twitter та Facebook. За умови того, що до "читалки" прив'язано ваш обліковий запис у вказаних "соціалках", можна просто виділити фрагмент, який вам особливо сподобавсь та обрати пункт "Поділитися" у невеликому спливаючому меню.

Ключові особливості та функції програми

  • виконання всіх найнеобхідніших функцій рідеру;
  • доступ до магазину з книгами (я ньому є як платний, так і безкоштовний контент);
  • можливість додавати закладки та користуватися змістом;
  • підтримка форматів PDF та ePub;
  • тісна інтеграція з хмарним сховищем iCloud;
  • автоматичний пошук книг у пам'яті пристрою та їх додавання до віртуальної книжної полички;
  • можливість ділитися цитатами з книг у соціальних мережах Facebook та Twitter.

Скріншоти та Відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 1,4 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 4.2.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до iBooks

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " iBooks". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання