Іконка iFile

iFile 1.0.4

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 9,8 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

My Files - файловий менеджер для операційної системи iOS. Взагалі, подібних програм для "яблучної" ОС створено доволі небагато, бо вона має закриту файлову систему, а теки з файлами можна створити лише у окремих розділах.

Тим не менш, функцій у програми My Files доволі багато. Користуючись цим файловим менеджером ви зможете переглядати списки збережених у пам'яті музичних композицій, текстових документів, файлів Apple iWork, зображень, веб-архівів та документів PDF. Окрім перегляду "вмісту" iPhone та iPad, My Files також дає можливість копіювати, перейменувати та переміщати деякі типи файлів. Додаток може похизуватися інтеграцією з Safari Download Manager та розширенням AttachmentSaver. Завдяки цьому програма дозволяє формувати історію файлів, що потрапили до пам'яті "яблучного" девайсу за останній час.

Але найголовніша функція, що є у менеджері My Files, полягає у можливості завантаження файлів до кешу програми через протокол FTP. Програма створює власний сервер, до якого можна завантажити дані будь-якого типу, після чого вони потраплять до вашого iPhone або iPad. Дуже цікавий та елегантний спосіб завантажити до iOS мультимедійні файли, без користування iTune.

Не обійшлося тут і без підтримки хмарних сервісів, My Files працює з Google Drive, SugarSync, Dropbox та WebDAV. Запустивши менеджер вперше, ви зможете "зв'язати" його з обліковим записом у потрібній "хмарі" (або навіть з кількома). Скачати програму можна абсолютно безкоштовно, але будьте готові до того, що в ній є платні функції.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись