0
Ставка
6.8 K
Безкоштовно

My Files - файловий менеджер для операційної системи iOS. Взагалі, подібних програм для "яблучної" ОС створено доволі небагато, бо вона має закриту файлову систему, а теки з файлами можна створити лише у окремих розділах.

Тим не менш, функцій у програми My Files доволі багато. Користуючись цим файловим менеджером ви зможете переглядати списки збережених у пам'яті музичних композицій, текстових документів, файлів Apple iWork, зображень, веб-архівів та документів PDF. Окрім перегляду "вмісту" iPhone та iPad, My Files також дає можливість копіювати, перейменувати та переміщати деякі типи файлів. Додаток може похизуватися інтеграцією з Safari Download Manager та розширенням AttachmentSaver. Завдяки цьому програма дозволяє формувати історію файлів, що потрапили до пам'яті "яблучного" девайсу за останній час.

Але найголовніша функція, що є у менеджері My Files, полягає у можливості завантаження файлів до кешу програми через протокол FTP. Програма створює власний сервер, до якого можна завантажити дані будь-якого типу, після чого вони потраплять до вашого iPhone або iPad. Дуже цікавий та елегантний спосіб завантажити до iOS мультимедійні файли, без користування iTune.

Не обійшлося тут і без підтримки хмарних сервісів, My Files працює з Google Drive, SugarSync, Dropbox та WebDAV. Запустивши менеджер вперше, ви зможете "зв'язати" його з обліковим записом у потрібній "хмарі" (або навіть з кількома). Скачати програму можна абсолютно безкоштовно, але будьте готові до того, що в ній є платні функції.

Ключові особливості та функції програми

  • перегляд файлів, що зберігаються у пам'яті iPhone, iPad або iPod;
  • вбудований FTP-клієнт;
  • інтеграція з AttachmentSaver та з Safari Download Manager;
  • копіювання, переміщення та зміна назви файлів;
  • робота у повноекранному режимі;
  • підтримка хмарних сервісів Google Drive, SugarSync, Dropbox та WebDAV.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 25,9 Мб
Автор:
Мови:
Англійська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 1.0.7
Підписка на оновлення

Нові відгуки до iFile

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " iFile". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання