Іконка iMovie

iMovie 2.2.3

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 697 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

iMovie - це фірмовий редактор відео від Apple, завдяки якому ви зможете швидко монтувати власні ролики. Додаток має дуже зручний інтерфейс та підтримує виконання операцій за допомоги жестів Multi-Touch. Програма виконує імпорт нових відео та знімків з розділу "Галерея", та дозволяє створити запис/знімок безпосередньо з власної графічної оболонки. Після того, як матеріали будуть додані до проекту, ви зможете перетягнути їх у потрібну позицію на стрічці часу та застосувати один з багатьох тутешніх інструментів редагування. Наприклад, iMovie пропонує можливість видалення окремих фрагментів з доданих відео, вміє застосовувати до зображення різноманітні фільтри та ефекти.

До речі, створення відео можна починати з вибору готового шаблону. При його використанні вам залишиться лише змінити титри, надписи, знімки та фрагменти відео. Ще можна додати до ролику музичний супровід з власної медіатеки та застосувати ефекти уповільнення/прискорення часу.

Редактор вміє працювати з 4K відео та автоматично сінхронізує зміни у проекті між різними пристроями за допомоги облікового запису iCloud. Також підтримується функції трансляції відео на Mac та AppleTV з використанням фірмової технології AirPlay. Якщо ви збираєтесь виконувати у iMovie складний монтаж (хоча вона для того й не призначена), то можете підключити до свого пристрою зовнішню клавіатуру.

Окрім збереження готового ролику до пам'яті iPhone/iPad, користувачі редактору також мають можливість поділитися своєю творчістю, завантаживши відео до YouTube, Vimeo так інших подібних сервісів.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись