1
Ставка
41.6 K
Безкоштовно

iMovie - це фірмовий редактор відео від Apple, завдяки якому ви зможете швидко монтувати власні ролики. Додаток має дуже зручний інтерфейс та підтримує виконання операцій за допомоги жестів Multi-Touch. Програма виконує імпорт нових відео та знімків з розділу "Галерея", та дозволяє створити запис/знімок безпосередньо з власної графічної оболонки. Після того, як матеріали будуть додані до проекту, ви зможете перетягнути їх у потрібну позицію на стрічці часу та застосувати один з багатьох тутешніх інструментів редагування. Наприклад, iMovie пропонує можливість видалення окремих фрагментів з доданих відео, вміє застосовувати до зображення різноманітні фільтри та ефекти.

До речі, створення відео можна починати з вибору готового шаблону. При його використанні вам залишиться лише змінити титри, надписи, знімки та фрагменти відео. Ще можна додати до ролику музичний супровід з власної медіатеки та застосувати ефекти уповільнення/прискорення часу.

Редактор вміє працювати з 4K відео та автоматично сінхронізує зміни у проекті між різними пристроями за допомоги облікового запису iCloud. Також підтримується функції трансляції відео на Mac та AppleTV з використанням фірмової технології AirPlay. Якщо ви збираєтесь виконувати у iMovie складний монтаж (хоча вона для того й не призначена), то можете підключити до свого пристрою зовнішню клавіатуру.

Окрім збереження готового ролику до пам'яті iPhone/iPad, користувачі редактору також мають можливість поділитися своєю творчістю, завантаживши відео до YouTube, Vimeo так інших подібних сервісів.

Ключові особливості та функції програми

  • монтаж відео з додаванням графічних ефектів, музичного супроводу та фільтрів;
  • підтримка 4K відео;
  • підтримка жестів Multi-Touch та зовнішніх клавіатур;
  • готові пресети для створення відео;
  • сінхронізація змін у проекті між різними пристроями;
  • експорт готових відео до Facebook та Vimeo;
  • підтримка технологій AirDrop та AirPlay;
  • зручні інструменти додавання підписів та створення титрів.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
iOS
Розмір: 691 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 20.04.2019
Версія: 2.2.6
Підписка на оновлення

Нові відгуки до iMovie

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " iMovie". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання