Версія для
Mac OS
0
Ставка
2116
0
Безкоштовно

GameRanger - програма, що дає можливість власникам Mac грати у ігри разом з друзями. Це такий аналог відомої програми Hamachi, що вміє емулювати локальну мережу та заставляти гру вважати що всі гравці підключені до неї. Таким чином ви можете позмагатися з друзями, які знаходяться за тисячі кілометрів від вас. Також програма дозволяє грати з абсолютно незнайомими людьми. Просто виберіть гру, що вам до вподоби і GameRanger складе для вас список доступних серверів. У процесі пошуку програма визначає "ємкість" серверу, та кількість гравців, які наразі знаходяться на ньому. Для деяких ігор доступний також тип серверу та інша потенційно-корисна інформація. З'єднання з сервером відбувається одним натисканням.

Програма підтримує близько двохсот різних ігор. З повним списком ви можете ознайомитися на офіційному сайті. Більшість з підтримуваних ігор є доволі старими проектами. Незважаючи на цей факт, вони все ще користуються популярністю серед гравців у всьому світі, а дана програма - чи не єдиний спосіб пограти, наприклад, у Age of Empires чи у Civilization IV з другом.

Не дивлячись на те, що у GameRanger є версія для Windows, багатоплатформовий мультиплеер вона не підтримує (це зв'язано з технічними обмеженнями самих ігор). Тому якщо ви граєте на Mac то й ваші друзі також мають використовувати техніку від Apple. Серед інших прикрих обмежені програми можна виділити погану сумісність з свіжими версіями Mac OS. Наприклад на El Capitan запустити її нам не вдалося. На більш ранніх "яблучних" ОС таких проблем виникати не повинно. Взагалі, розробник не оновлював GameRanger дуже давно, тому поручитися за працездатність сервісу ми, на жаль, не можемо. Тому скачайте та перевірте це самостійно. Благо програма розповсюджується абсолютно безкоштовно.

Ключові особливості та функції програми

  • можливість грати у мережі з іншими гравцями на Mac;
  • підтримка близько двохсот різних ігор, у яких є багатокористувацькі режими;
  • швидке під'єднання до серверу;
  • створення власних серверів для гри з невідомими людьми;
  • проблеми сумісності з новими версіями Mac OS.
Системи:
Mac OS
Розмір: 380 Кб
Автор:
Мови:
Англійська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 12.08.2017
Версія: 4.9
Ім'я файлу:
GameRangerInstaller.dmg
Підписка на оновлення

Останні коменарі

No comments. You will be first.