«Інтернет ТБ»

0
Ставка
Програми для перегляду телеканалів та прослуховування радіо через інтернет

З розвитком інтернет-технологій в цілому, і зокрема все зростаючою швидкістю інтернету, все більше користувачів віддають перевагу інтернет-телебаченню (або online TV). Переглядати онлайн телебачення та радіо можна як у браузері на сайтах відповідних компаній, що надають такі послуги, так і за допомогою програм для комп'ютера, планшета або смартфона, наведених нижче. Інтернет-телебачення має ряд переваг у порівнянні з класичним, ось деякі з них:

  1. Деякі програми мають доступ до величезної кількості телеканалів (обчислюються тисячами та постійно поповнюються), чим не може похвалитися жоден кабельний оператор.
  2. Управління підпискою. Ви не сплачуете за пакет каналів половину з яких ніколи не дивитися, а вибираєте тільки те, що вам потрібно.
  3. Розклад телепередач онлайн.
  4. Пауза в режимі реального часу.
  5. Перегляд передач у записі. Можна або встановити параметри для запису передачі, або знайти те, що вам потрібно в архіві.
  6. Інтерактив. Можливість спілкуватися в чаті з іншими користувачами онлайн та обговорювати те, що відбувається на екрані.

Також тут ви можете ознайомитися з програмами для онлайн радіо з найбільшою кількістю радіостанцій.

Програми в категорії: Всього знайдено: 1

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження

OBS Studio 29.1.1 (x64)

Безкоштовна програма для проведення стріму та запису відео. Підтримує запуск трансляцій на багатьох популярних сервісах: Twitch, YouTube, GoodGame, Trovo та інших.
Безкоштовна
Українська