Іконка AV Voice Changer Software

AV Voice Changer Software 9.5.16

Версія для Windows.
AV Voice Changer Software
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 52,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Trial (Платно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

AV Voice Changer Software - це програма, яка змінить ваш голос при спілкуванні у мережі. Вона працює майже з усіма популярними програмами для зв'язку як то Skype, Discord, Viber та інші. Окрім того, змінити голос можна, наприклад, у внутрішньому чаті гри. Причин для застосування програми може бути доволі багато: розіграш, жага стати анонімним, або просто розвага. Працювати з AV Voice Changer Software дуже просто. З цим впорається навіть новачок.

Отже, програм може змінювати параметри вхідного звукового потоку. Для цих цілей вона встановлює на комп'ютер власний драйвер. Він не лише відповідає за "маскування" голосу, але й виконую функцію "придушення" шуму, чи навіть може підміняти "фон". Так, користуючись даною програмою, можна заставити співрозмовника думати, що ви знаходитеся не вдома, а на жвавій вулиці, чи просто додати моторошних звуків щоб трохи налякати його.

Як і всі подібні програми, AV Voice Changer Software має власну бібліотеку голосів. Їх кількість залежить від "редакції" програми. Так у версії Gold вас чекає приблизно двадцяти "готових" голосів, а у версії Diamond - близько п'ятдесяти. Також є можливість створювати нові голоси самостійно. З додаткових інструментів, які є у всіх редакціях програми, варто виділити інструмент для запису голосу до окремого файлу, а також вбудований редактор звуку з невеликою добіркою функцій.

Добірки з цією програмою

Програми для зміни голосу
Програми, які допомагають змінити голос при спілкуванні у мережі.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись