Версія для
Windows
1
Ставка
575
0

Action! - зручна сучасна програма, яка, у першу чергу, призначена для запису ігрового процесу та захоплення скріншотів. Окрім того, вона може використовуватися і для запису самої операційної системи та запущених програм. Це один з найбільш просунутих "рекордерів", який підтримує запис у надвисокій якості (у тому числі 4K) та з підвищеною кадровою частотою. Крім того, за допомоги Action! можна транслювати ігри на популярні сервіси як то Twitch, YouTube і таке інше.

Окрім непоганої добірки функцій, програма також може похизуватися приємною графічною оболонкою. У ній передбачено окремі розділи з налаштуваннями звуку та зображення. Там можна обрати тривалість запису, кодек та формат. Action! дає можливість зберігати відео у форматах AVI та MP4, звук у WAV та зображення з розширеннями PNG, BMP та JPG. Паралельно з "захопленням" екрану можна також здійснювати запис з підключеного мікрофону та веб-камери.

Аби максимально полегшити роботу з програмою, розробники додали до неї підтримку гарячих клавіш, які користувач може призначити самостійно. Ще у Action! є зручний менеджер записів, функція захоплення зображення з пристроїв, підключених до HDMI та власний індикатор частоти кадрів. Так, перед нами багатофункційна програма, що, на нашу думку, має лише один недолік - є платною. Але ви можете скористуватися пробної версією, що працює доволі тривалий період.

Ключові особливості та функції програми

  • дозволяє записувати геймплей та вести трансляції;
  • захоплює зображення з веб-камери та звук з мікрофона;
  • містить вбудований програвач та менеджер записів;
  • має приємну сучасну графічну оболонку;
  • підтримує керування за допомоги гарячих клавіш.

Обмеження безкоштовної версії

  • пробний період триває 30 днів;
  • на запис накладається водяний знак.
Системи:
Windows
Розмір: 106 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Trial (Платно)
Оновлення: 21.06.2022
Версія: 4.29.2
Ім'я файлу:
action_4_29_2_setup.exe
Підписка на оновлення