Feedback
Іконка Action!

Action! 4.22.0

Версія для Windows.
  
4.5 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 2008
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 94,4 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2021-10-12

Основна інформація щодо програми

Action! - зручна сучасна програма, яка, у першу чергу, призначена для запису ігрового процесу та захоплення скріншотів. Окрім того, вона може використовуватися і для запису самої операційної системи та запущених програм. Це один з найбільш просунутих "рекордерів", який підтримує запис у надвисокій якості (у тому числі 4K) та з підвищеною кадровою частотою. Крім того, за допомоги Action! можна транслювати ігри на популярні сервіси як то Twitch, YouTube і таке інше.

Окрім непоганої добірки функцій, програма також може похизуватися приємною графічною оболонкою. У ній передбачено окремі розділи з налаштуваннями звуку та зображення. Там можна обрати тривалість запису, кодек та формат. Action! дає можливість зберігати відео у форматах AVI та MP4, звук у WAV та зображення з розширеннями PNG, BMP та JPG. Паралельно з "захопленням" екрану можна також здійснювати запис з підключеного мікрофону та веб-камери.

Аби максимально полегшити роботу з програмою, розробники додали до неї підтримку гарячих клавіш, які користувач може призначити самостійно. Ще у Action! є зручний менеджер записів, функція захоплення зображення з пристроїв, підключених до HDMI та власний індикатор частоти кадрів. Так, перед нами багатофункційна програма, що, на нашу думку, має лише один недолік - є платною. Але ви можете скористуватися пробної версією, що працює доволі тривалий період.

Добірки з цією програмою

Програми для запису екрану
Добірка програми, які дозволяють здійснювати запис з екрану.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм