Feedback
Іконка ArtRage

ArtRage 6.1.2.0

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 123 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-17

Основна інформація щодо програми

ArtRage - це проста у користуванні програма що дає можливість створювати малюнки у зручній робочій середі з великою кількістю налаштувань пензлів. Також можна звернутися до тутешньої колекції готових добірок з акварельними та масляними пензлями. Палітра кольорів дає можливість здійснювати здійснювати змішування, а зручний селектор інструментів швидко переключатися між ними. Окрім пензлів у селекторі ви знайдете олівці, крейду, фломастери, канцелярський ніж і таке інше. Взагалі інтерфейс програми настільки зрозумілий, що працювати з нею зможуть навіть діти. Більш того, ArtRage можна сміливо рекомендувати людям, що лише вчаться малювати.

Не зважаючи на те, що дану програму орієнтовано скоріш на любителів, ніж на професіоналів, вона дає можливість працювати із шарами зображення. Шари можна не лише створювати та редагувати, але й змішувати. На панелі керування шарами їх дозволяється об'єднувати у групи та у категорії. Параметри окремих шарів (яскравість, контрастність та колір) змінюються за допомоги спеціального меню.

Ще у ArtRage передбачено багато засобів покращення зображення. Серед таких: фільтри, ефекти, що змінюють освітленні, інструмент автоматичного покращення контрасту, інструмент видалення плям та інструмент "згладжування"мазків.

Серед форматів, у яких ArtRage може зберігати готові малюнки, є JPG, BMP, TIFF, PNG та PSD (формат, що використовується у Photoshop). На жалі в демонстраційній версії можливості збереження готових робіт сильно обмежено. Зате користуватися версією з обмеженнями можна скільки завгодно часу. 

Добірки з цією програмою

Програми для малювання
Програми для людей, що люблять малювати.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм