Іконка Ashampoo Slideshow Studio HD

Ashampoo Slideshow Studio HD 4.0.7.1

Версія для Windows.
Ashampoo Slideshow Studio HD
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 54,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Trial (Платно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

Ashampoo Slideshow Studio HD - одна з найбільш потужних у плані функціоналу програм, що призначені для створення слайд шоу з зображень чи фотографій. За її допомоги ви зможете швидко створити власний проект, додавши до нього звуковий супровід, креативні переходи, підписи та різні графічні ефекти. У розпорядження користувача надається як повноцінний редактор з таймлайном та менеджером файлів, так і покроковий майстер. Останній може бути корисним тим, хто не має досвіду роботи з подібними програмами. Але давайте про все по порядку.

Отже, користуючись повноцінним редактором ви можете самостійно вказувати порядок слайдів, обирати переходи, працювати у вбудованому графічному редакторі, навігаторі та менеджері файлів, а також мати змогу самостійно керувати параметрами анімації. Якщо ж ви обрали варіант з покроковим майстром, то все що від вас потребується - вказати зображення, фонову музику та шаблон, за яким буде створено слайд шоу. Також можна додати вхідний та вихідних слайди з титрами. Все інше Ashampoo Slideshow Studio HD зробить самостійно.

Програма підтримує дуже багато вхідних та вихідних форматів. Як і вказано у назві Ashampoo Slideshow Studio HD, може зберігати відео з високою роздільною здатністю. До речі, окрім збереження готового проекту до пам'яті комп'ютеру, програма також дає можливість записати його на оптичні диски (CD/DVD/Blu-Ray) за допомоги вбудованих інструментів.

Добірки з цією програмою

Програми для створення слайдшоу
Програми, що допомагають створювати слайд-шоу зі знімків.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись