0
Ставка
482
Безкоштовно

Avidemux - це безкоштовний редактор відео, що також виконує функції декодеру та конвертеру. Окрім редагування ролику, ця програма зможе перетворити його в потрібний формат та змінити основний кодек. Редактор вміє імпортувати наступні формати та контейнери: AVI, H.263, MPEG, ASF, MPEG-4, Flash, QuickTime, 3GP, MP4, Matroska. Зберегти готовий проект можна як MPEG, MP4, FLV, AVI та ASF. Програма працює з фильтрами OpenGL та декількома скриптовими мовами.

Серед функцій редагування відео варто згадати можливість додавання фільтрів, видалення окремих фрагментів та кадрів, змінення розмірів зображення, повороту на вказаний градус та коректування параметрів кольору. Фільтри, що додані у програму, мають не лише естетичний характер, але й допомагають боротися з цифровим шумом, засвітами, інтерлейсінгом та іншими графічними артефактами. Також Avidemux можна використовувати для додавання субтитрів та збереження окремих кадрів у якості окремого зображення.

Не обійшлося у програмі без інструментів для роботи зі звуковими доріжками. Що правда, список звукових форматів, які підтримує Avidemux, обмежується MP3, OGG та WAV. До речі, редактор дозволяє відокремити звук від відео та зберегти його у окремий файл двома кліками.

З недоліків програми можна виділити відсутність файлу довідки. Розробники Avidemux пропонують знайомитися з функціями програми самостійно. Особисто нам також не сподобалася тутешня графічна оболонка, що складається з одного вікна та випадаючих меню. Але, взявши до уваги той факт що Avidemux є безкоштовною програмою, ці недоліки можна вибачити.

Ключові особливості та функції програми

  • виконує функції редактору та конвертеру відео;
  • підтримує імпорт та експорт багатьох популярних мультимедійних форматів;
  • пропонує велику бібліотеку з фільтрами, що не лише прикрашають відео, але й допомагають боротися з різними графічними артефактами;
  • дає можливість швидко видаляти окремі фрагменти з відео та "вирізати" з нього звукову доріжку;
  • може використовуватися для додавання субтитрів;
  • має портативну версію, що не потребує встановлення на комп'ютер;
  • є абсолютно безкоштовною.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 38,1 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 19.09.2022
Версія: 2.8.1 (x64) + 2.7.6 (x86), 2.6.20 Portable
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Avidemux

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Програми для відеомонтажу
Програми, що дають можливість здійснювати монтаж відео
» Програми для нарізання відео
Добірка редакторів відео, які дозволяють нарізати відео.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Avidemux". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання