Feedback
Іконка Avidemux

Avidemux 2.7.8 (x64) + 2.7.4 (x86), 2.6.20 Portable

Версія для Windows.
Avidemux
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 37,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-03-18

Основна інформація щодо програми

Avidemux - це безкоштовний редактор відео, що також виконує функції декодеру та конвертеру. Окрім редагування ролику, ця програма зможе перетворити його в потрібний формат та змінити основний кодек. Редактор вміє імпортувати наступні формати та контейнери: AVI, H.263, MPEG, ASF, MPEG-4, Flash, QuickTime, 3GP, MP4, Matroska. Зберегти готовий проект можна як MPEG, MP4, FLV, AVI та ASF. Програма працює з фильтрами OpenGL та декількома скриптовими мовами.

Серед функцій редагування відео варто згадати можливість додавання фільтрів, видалення окремих фрагментів та кадрів, змінення розмірів зображення, повороту на вказаний градус та коректування параметрів кольору. Фільтри, що додані у програму, мають не лише естетичний характер, але й допомагають боротися з цифровим шумом, засвітами, інтерлейсінгом та іншими графічними артефактами. Також Avidemux можна використовувати для додавання субтитрів та збереження окремих кадрів у якості окремого зображення.

Не обійшлося у програмі без інструментів для роботи зі звуковими доріжками. Що правда, список звукових форматів, які підтримує Avidemux, обмежується MP3, OGG та WAV. До речі, редактор дозволяє відокремити звук від відео та зберегти його у окремий файл двома кліками.

З недоліків програми можна виділити відсутність файлу довідки. Розробники Avidemux пропонують знайомитися з функціями програми самостійно. Особисто нам також не сподобалася тутешня графічна оболонка, що складається з одного вікна та випадаючих меню. Але, взявши до уваги той факт що Avidemux є безкоштовною програмою, ці недоліки можна вибачити.

Добірки з цією програмою

Програми для відеомонтажу
Програми, що дають можливість здійснювати монтаж відео
Програми для нарізання відео
Добірка редакторів відео, які дозволяють нарізати відео.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм