1
Ставка
25.4 K

Bandicam - це дуже популярна програма, яку використовують для захоплення зображення з екрану комп'ютера. Вона відмінно підходить як для "фіксування" самої операційної системи та запущених програм, так і для запису ігрового процесу. Сама по собі утиліта важить небагато, там має зручний інтерфейс. Тому єдиний суттєвий недолік Bandicam полягає у тому, що вона є платною.

Як і інші програми для запису екрану, дане рішення дає можливість обрати "область", яку і потрібно буде "захопити". Користувач може включити повноекранний запис, захоплення лише активного вікна, чи самостійно вказати довільну область. Обрати параметри "зображення" можна у розділі "Відео". Там ви знайдете селектори для вибору роздільної здатності, ступеню стиснення, частоти кадрів, так кодеку. Нова версія Bandicam також дозволяє включити апаратне прискорення чи "спеціальні" технологія кодування на кшталт HEVC. Взагалі, можемо сказати що утиліти забезпечує дуже високу якість зображення, але "жадібно" використовує системні ресурси. Тому при роботі з нею на старих та слабких ПК ви можете відчути сильне падіння продуктивності.

Окрім запису відео, програма також вміє знімати скріншоти. Ви можете самостійно вказати "гарячу клавішу", яка буде відповідати за створення "знімку" та теку, до якої він буде зберігатися. При записі ігрового процесу дозволяється включити індикатор FPS. В принципі ця функція працює не лише у іграх, але й будь яких інших додатках, що працюють на DirectX/OpenGL.

Ключові особливості та функції програми

  • дає можливість обрати область для "захоплення";
  • підходить для запису геймплею;
  • дозволяє налаштувати гарячі клавіш на початок/зупинку запису та на створення скріншоту;
  • може використовувати апаратне прискорення та передові кодеки;
  • доступна лише у платній версії.

Скріншоти та Відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 30,6 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Demo (Платно)
Оновлення: 14.07.2022
Версія: 6.0.1.2003
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Bandicam

Відгук #10104 от ProGamer | Дивитися відгук окремо
Переваги
Bandicam дає змогу записувати відео з високою роздільною здатністю і з високою якістю, включно із записом ігрового процесу, відеочатів, стрімів, презентацій та іншого контенту на екрані.

Має низку корисних функцій, таких як апаратне прискорення, вибір зони запису, налаштування кадрів за секунду і бітрейта тощо.

Дає змогу записувати звук з мікрофона і динаміків, що особливо корисно під час запису ігрових коментарів, відеоуроків та іншого контенту.

Керування програмою може ...Читати далі
Недоліки
Безкоштовна версія Bandicam має певні обмеження, такі як водяні знаки на відео, що записуються, обмеження за часом запису та обмеження роздільної здатності відео.
Дивитися всі відгуки (1) Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Програми для запису екрану
Добірка програми, які дозволяють здійснювати запис з екрану.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Bandicam". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання