Feedback
Іконка Bandicam

Bandicam 4.5.7.1660

Версія для Windows.
Bandicam
  
4.6 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 18,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2020-03-21

Основна інформація щодо програми

Bandicam - це дуже популярна програма, яку використовують для захоплення зображення з екрану комп'ютера. Вона відмінно підходить як для "фіксування" самої операційної системи та запущених програм, так і для запису ігрового процесу. Сама по собі утиліта важить небагато, там має зручний інтерфейс. Тому єдиний суттєвий недолік Bandicam полягає у тому, що вона є платною.

Як і інші програми для запису екрану, дане рішення дає можливість обрати "область", яку і потрібно буде "захопити". Користувач може включити повноекранний запис, захоплення лише активного вікна, чи самостійно вказати довільну область. Обрати параметри "зображення" можна у розділі "Відео". Там ви знайдете селектори для вибору роздільної здатності, ступеню стиснення, частоти кадрів, так кодеку. Нова версія Bandicam також дозволяє включити апаратне прискорення чи "спеціальні" технологія кодування на кшталт HEVC. Взагалі, можемо сказати що утиліти забезпечує дуже високу якість зображення, але "жадібно" використовує системні ресурси. Тому при роботі з нею на старих та слабких ПК ви можете відчути сильне падіння продуктивності.

Окрім запису відео, програма також вміє знімати скріншоти. Ви можете самостійно вказати "гарячу клавішу", яка буде відповідати за створення "знімку" та теку, до якої він буде зберігатися. При записі ігрового процесу дозволяється включити індикатор FPS. В принципі ця функція працює не лише у іграх, але й будь яких інших додатках, що працюють на DirectX/OpenGL.

Добірки з цією програмою

Програми для запису екрану
Добірка програми, які дозволяють здійснювати запис з екрану.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм