Версія для
Windows
1
Ставка
1000
1000
Безкоштовно

CCleaner - це зручна програма, що прибере з вашої системи зайві файли, а також видалить не потрібні ключі реєстру. Утиліта може в автоматичному режимі чистити кеш та історію браузерів, файли Куки, тимчасові файли, зміст кошику, дампи пам'яті, файли журналів Wndows, ярлики, "сліди" попередньої ОС і таке інше. Процес пошуку займає кілька секунд, а по його завершенні ви отримуєте повний список "сміття", що буде прибрано одразу ж після натиснення на клавішу "Запустити очищення". До речі, у нових версіях CCleaner навчилась самостійно здійснювати "прибирання" системи за розкладом, що вказав користувач.

Але очищення файлів та реєстру - це далеко не весь функціонал програми. Завітавши до розділу, що називається "Засоби", ви зможете деінсталювати непотрібне програмне забезпечення, внести зміни до "Автозапуску", попрацювати з додатками веб-оглядачів, виконати аналіз об'ємів дискового простору, який займають файли того чи іншого типу. Також там можна запустити пошук "дублікатів" файлів та процес "обтирання" дискових накопичувачів. Остання функція дозволяє звільнити більше місця у пам'яті при цьому не видаляючи з неї даних.

Всі функції, які ми перелічили вище, доступні користувачам абсолютно задарма. Так, CCleaner це чи не єдине рішення подібного роду, яке є абсолютно безкоштовним. Програма сумісна зі всіма сучасними версіями Windows, та має портативну версію.

Ключові особливості та функції програми

  • швидке автоматичне очищення дискових накопичувачів та реестру;
  • багато додаткових інструментів, які допомагають доглядати за систему (деінсталятор, редактор автозапуску тощо);
  • можливість виконання "прибирання" за розкладом;
  • приємне графічне оформлення;
  • можливість скачати та користуватися програмою абсолютно безкоштовно.
Системи:
Windows
Розмір: 46,8 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 13.05.2022
Версія: 6.0.9727
Ім'я файлу:
ccsetup600.exe
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Програми для очищення операційної системи
Програми-чистильники, які допомагають позбавити ваш комп'ютер від різного "сміття"

Останні коменарі

No comments. You will be first.