Feedback
Іконка CCleaner

CCleaner 5.87.9306

Версія для Windows.
CCleaner
  
3.7 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 34,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-11-16

Основна інформація щодо програми

CCleaner - це зручна програма, що прибере з вашої системи зайві файли, а також видалить не потрібні ключі реєстру. Утиліта може в автоматичному режимі чистити кеш та історію браузерів, файли Куки, тимчасові файли, зміст кошику, дампи пам'яті, файли журналів Wndows, ярлики, "сліди" попередньої ОС і таке інше. Процес пошуку займає кілька секунд, а по його завершенні ви отримуєте повний список "сміття", що буде прибрано одразу ж після натиснення на клавішу "Запустити очищення". До речі, у нових версіях CCleaner навчилась самостійно здійснювати "прибирання" системи за розкладом, що вказав користувач.

Але очищення файлів та реєстру - це далеко не весь функціонал програми. Завітавши до розділу, що називається "Засоби", ви зможете деінсталювати непотрібне програмне забезпечення, внести зміни до "Автозапуску", попрацювати з додатками веб-оглядачів, виконати аналіз об'ємів дискового простору, який займають файли того чи іншого типу. Також там можна запустити пошук "дублікатів" файлів та процес "обтирання" дискових накопичувачів. Остання функція дозволяє звільнити більше місця у пам'яті при цьому не видаляючи з неї даних.

Всі функції, які ми перелічили вище, доступні користувачам абсолютно задарма. Так, CCleaner це чи не єдине рішення подібного роду, яке є абсолютно безкоштовним. Програма сумісна зі всіма сучасними версіями Windows, та має портативну версію.

Добірки з цією програмою

Програми для очищення операційної системи
Програми-чистильники, які допомагають позбавити ваш комп'ютер від різного "сміття"
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм