Іконка Caustic

Caustic 3.2.0

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 31,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-02-24

Основна інформація щодо програми

Caustic - це музична студія, що містить у собі синтезатор, бітбоксер, інструменти мастерингу, менеджер ефектів і багато іншого. Одразу зазначимо, що програма є абсолютно безкоштовною і не має обмежень щодо функціоналу. Інтерфейс програми зовсім не схожий на оболонки інших редакторів музики. Він цікавий хоча б тем, що дає можливість здійснювати навігацію за допомоги клавіш клавіатури. Великі елементи графічної оболонки та шрифти роблять Caustic чи не найбільш простим для освоєння рішенням, що підійде для новачків. Одразу ж після першого запуску програми вона пропонує подивитися навчальне відео, що розповість про призначення кожного інструменту та меню. Також ви можете навідатися до довідкового розділу.

До робочої середи у Caustic можна додати до одинадцяти різних синтазаторів та машин. У кожного інструменту є власне меню за параметрами. Не обійшлося у програмі і без можливості роботи з MIDI. Можна користувати як зовнішньою MIDI-клавіатурою, так і віртуальною, яку від самого початку додано до програми. Є у ній і зручна дека для мікшування, що вміє додавати до композиції ефекти (реферберація, фейд і таке інше) у два кліки.

Окрім версії для Windows, Caustic також розповсюджується як Android-додаток. Версія для портативних пристроїв майже ідентична до десктопної. Завдяки зручним функціям синхронізації можна починати роботу на своєму смартфоні або планшеті після чого продовжувати її на комп'ютері.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики
Програми, що допоможуть у створенні музичних композицій.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись