Feedback
Іконка Clickermann

Clickermann 4.13.014

Версія для Windows.
Clickermann
  
4.8 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 1,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-05-03

Основна інформація щодо програми

Clickermann - це безкоштовна програма, завдяки якій ви зможете автоматизувати повсякденні чи просто репетативні операції з комп'ютером. Перед нами один з найбагатофункційніших клікерів, який підтримує роботу зі скриптами та навіть містить у собі повноцінний редактор для роботи з ними. Ті, хто не вміють самостійно створювати скрипти, можуит скористуватися функцією автоматичного запису дій або ж скачати вже готові рішення з тематичних ресурсів. Остання можливість буде особливо корисна для геймерів. Але ми б не рекомендували використовувати Clickermann у якості "читів", бо це може потягнути за собою блокування облікового запису.

Як ми вже натякали раніше, дана програма має кілька переваг над аналогами. По-перше, вона є портативною. Тобто для запуску та користування Clickermann не потрібно встановлювати його у систему. По-друге, програма підтримує керування за допомоги гарячих клавіш. Ну і третя перевага полягає у тому, що інтерфейс автоклікеру (до речі доволі інтуїтивний) перекладено російською мовою.

Обравши чи написавши потрібний скрипт, можна налаштувати режим його виконання. Clickermann зможе повторювати програму необмежену кількість разів, або ж виконати вказану користувачем кількість "повторень". Інших параметрів не передбачено. Але передбачено можливість відкриття окремих файлів. Тобто при створенні скриптів можна прописувати шляхи до файлів, які будуть задіяні у процесі їх виконання.

Добірки з цією програмою

Автоклікери
Програми, які можуть відтворювати кліки мишею за потрібним сценарієм.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм