Версія для
Windows
1
Ставка
5519
0
Безкоштовно

Clickermann - це безкоштовна програма, завдяки якій ви зможете автоматизувати повсякденні чи просто репетативні операції з комп'ютером. Перед нами один з найбагатофункційніших клікерів, який підтримує роботу зі скриптами та навіть містить у собі повноцінний редактор для роботи з ними. Ті, хто не вміють самостійно створювати скрипти, можуит скористуватися функцією автоматичного запису дій або ж скачати вже готові рішення з тематичних ресурсів. Остання можливість буде особливо корисна для геймерів. Але ми б не рекомендували використовувати Clickermann у якості "читів", бо це може потягнути за собою блокування облікового запису.

Як ми вже натякали раніше, дана програма має кілька переваг над аналогами. По-перше, вона є портативною. Тобто для запуску та користування Clickermann не потрібно встановлювати його у систему. По-друге, програма підтримує керування за допомоги гарячих клавіш. Ну і третя перевага полягає у тому, що інтерфейс автоклікеру (до речі доволі інтуїтивний) перекладено російською мовою.

Обравши чи написавши потрібний скрипт, можна налаштувати режим його виконання. Clickermann зможе повторювати програму необмежену кількість разів, або ж виконати вказану користувачем кількість "повторень". Інших параметрів не передбачено. Але передбачено можливість відкриття окремих файлів. Тобто при створенні скриптів можна прописувати шляхи до файлів, які будуть задіяні у процесі їх виконання.

Ключові особливості та функції програми

  • автоматизація різних операцій з операційною системою;
  • вбудований редактор скриптів;
  • робота у портативному режимі (без встановлення на комп'ютер);
  • підтримка гарячих клавіш;
  • функцій аналізу положення курсору миші на екрані;
  • можливість "симуляції" відсутніх пристроїв введення;
  • розповсюдження на безкоштовній основі.
Системи:
Windows
Розмір: 1,9 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 03.05.2019
Версія: 4.13.014
Ім'я файлу:
cm413_32.zip
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Автоклікери
Програми, які можуть відтворювати кліки мишею за потрібним сценарієм.

Останні коменарі

No comments. You will be first.