Feedback
Іконка CollageIt

CollageIt 1.9.5

Версія для Windows.
CollageIt
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 8,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

CollageIt - це програма, яка може автоматично створити колаж з доданих вами знімків після чого зберегти його у найрізноманітніших графічних форматах. Найбільша перевага цієї програми полягає у її інтуїтивності. Після запуску CollageIt вам спочатку запропонують обрати шаблон, за яким буде створено проект. Чесно кажучи, таких тут не дуже багато. Всього у програмі є близько десяти пресетів. До того ж майже всі з них розраховані на велику кількість знімків (сім, вісім чи навіть більше). Це, на нашу думки, найбільший недолік програми, але, на жаль, не останній.

Отже, обравши шаблон, вам лишиться лише вказати шляхи до графічних файлів. Далі CollageIt згенерує колаж та дасть можливість налаштувати його зовнішній вигляд: відступи між зображення та краями документу, кут повороту для окремих документів, та ступінь "розсіювання". Тут треба сказати про другий недолік - відсутність функції автоматичного "підгону" розмірів зображення під шаблон. Програми просто обрізає зайві частини зображення (найчастіше з середини). Можливість самостійно обрати "активну" область є лише у платній версії програми.

У "найсвіжіших" версіях CollageIt з'явилася можливість самостійно обрати фонове зображення. Крім того з'явилося з основними параметрами друку. Так, окрім збереження колажу на диск, його дозволяється роздрукувати. Більш того, можна у пару кліків встановити готовий проект у якості фону для робочого столу Windows.

Добірки з цією програмою

Програми для створення колажів
Добірка програм, що призначені для створення колажів.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм