Feedback
Іконка CommView for WiFi

CommView for WiFi 7.1 Build 873

Версія для Windows.
CommView for WiFi
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 80 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-05-22

Основна інформація щодо програми

CommView for WiFi - це один з найбільш продуктивних та потужних у плані функціоналу аналізаторів бездротових мереж. За його допомоги ви зможете отримати вичерпну інформацію про вхідні та вихідні мережеві пакети. Окрім автоматичного аналізу, програма допомагає також вести "самостійний" моніторинг та швидко переключатися між різними каналами WLAN. Взагалі, заради комфорту користувача, панель з інформацією можна без проблем "кастомізувати". Тобто ви можете відобразити на ній лише дані, які стосуються певних вузлів, каналів, точок бездротового доступу та VoIP. Також програма вміє зберігати детальні звіти (логи) щодо трафіку та переміщати їх до вказаної теки на жорсткому диску. В останніх версіях програма навчилася розділяти пакети бездротових точок доступу за діапазонами 2.4 ГГц та 5.0 ГГц.

Найчастіше інструменти, на кшталт CommView for WiFi, використовують мережеві адміністратори. Отримана за допомоги програми інформація допомагає діагностувати несправності у мережі та виправити їх. Для "ручного" аналізу можна зберегти лише окремі пакети, які здаються вам найбільш підозрілими.

Серед інших переваг CommView for WiFi варто відзначити підтримку більш ніж ста різних протоколів дешифрування пакетів (окрім стандартних WPA та WEP), функції реконстрування TCP-сесій, функції пошуку за отриманими HEX-даними, а також можливість захоплення A-MPDU та A-MSDU за кількома каналами. Отже набір функцій тут доволі багатий, тому не дивно що CommView for WiFi є платним рішенням.

Добірки з цією програмою

Програми для Wi-Fi
Програми, що допомагають проаналізувати мережу та перетворити ПК на точку бездротового доступу.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм