Іконка Connectify

Connectify 2017.4.5.38776

Версія для Windows.
Connectify
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 12,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Connectify - це корисна утиліта, яка допомагає перетворити комп'ютери чи ноутбук, обладнаний Wi-Fi адаптером, на точку бездротового доступу. Завдяки цьому ви зможете "розшарити" підключення до мережі на свій смартфон або планшет. Програма є доволі зручною у налаштуванні та має доволі інтуїтивний інтерфейс. За безпечне підключення до точки доступу відповідають протоколи WEP та WPA2.

Встановлення Connectify займай близько двох хвилин. У його процесі потрібно підтвердити додання до системи спеціального мережевого драйверу, що й дає можливість "розшарювати" підключення. По завершені інсталяції комп'ютер потрібно буде перезавантажити. Після цього можете обирати SSID (ім'я) для новий точки, встановлювати пароль та підключатися до неї. Connectify може не лиши заставити ваш ПК виконувати функції роутера, але й може "перетворити" його на повторювач Wi-Fi сигналу. Ця функція буде корисна у великих за площею оселях, де діапазону дії стандартного маршрутизатору не вистачає.

Програма має зручний та зрозумілий інтерфейс, який перекладено російською (української, на жаль, не передбачено). Його розбито на кілька розділів, найважливіший з яких - "Клієнти". Там можна переглянути список пристроїв, що підключено до точки доступу та, за необхідністю, відключити їх. Також у цьому розділі міститься інформація про об'єми переданого трафіку та відображається наявна IP-адреса. За бажанням можна включити блокування реклами та маскування реального IP.

Добірки з цією програмою

Програми для Wi-Fi
Програми, що допомагають проаналізувати мережу та перетворити ПК на точку бездротового доступу.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись