Feedback
Іконка Core Temp

Core Temp 1.14

Версія для Windows.
Core Temp
  
4.5 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 1,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-04

Основна інформація щодо програми

Core Temp - це невелика утиліта, що дозволяє виконувати моніторинг температури ядер центрального процесора. Програма є універсальною та підходить для CPU з будь-якої архітектурою. Окрім збору інформації, Core Temp також може захищати процесор від перегрівання, автоматично знімаючи напругу (відключаючи комп'ютер) при досягненні певних температур. Ця функція буде особливо корисною при виникненні проблем з системою охолодження або при виконанні "розгону".

Програма має доволі простий інтерфейс. У її головному вікно відображається інформація по про модель CPU, його платформу, штатну частоту роботи ядер та техпроцес. Для окремих процесорів також доступні дані щодо ревізії, CPUID, TDP та VID. Окремий розділ головного вікна виділено під інформацію щодо напруг та температури ядер. Програма відображує наявну температуру, а також мінімальний там максимальній показник, який було зафіксовану за то час, що Core Temp було запущено у фоновому чи у активному режимі. До речі, працюючи фоном програма додає до панелі повідомлені мінімалістичний індикатор з поточним середнім показником температури CPU.

Одиниці виміру можна визначити у меню налаштувань. Також там дозволяється обрати інтервал опитування (у мілісекундах), та інтервал запису даних до логу (так, його програма теж веде). Взагалі налаштувань у Core Temp не дуже багато, що є явним недоліком. А от до переваг програми можна віднести той факт, що вона є абсолютно безкоштовною та має українську локалізацію.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки температури ноутбуку
Програми, які допоможуть дізнатися про температури компонентів ноутбуку.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм