Feedback
Іконка DarkWave Studio

DarkWave Studio 5.8.5

Версія для Windows.
DarkWave Studio
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 3,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-08-24

Основна інформація щодо програми

DarkWave Studio - це безкоштовна модульна студія для створення музики, що дасть вам можливість спробувати себе у якості композитора або ді-джея.

До програми додано вісім плагінів: MIDI Input (відповідає за роботу з MIDI-клавіатурою), ES SpatialVerb (ревербератор з функцією моделювання приміщення), ES Stomp (генератор рейвів), ES DGenR8 (віртуальна драм-машина), ES Mixer (мікшер), ES QuadDelay (інструмент додавання луни), ES AntiAlias (цифровий оверсемплер) та ES BassHead (синтезатор). Цього набору інструментів буде достатньо для кожного користувача. Графічну оболонку DarkWave Studio побудовано таким чином, аби ви могли відкривати кожен з вказаних вище інструментів у окремій панелі робочої середи. Завдяки цьому на створення проекту витрачається значно менше часу.

Окремо варто поговорити про модуль Pattern Editor. Він дає можливість створювати нові мелодії за готовими шаблонами. Після вибору шаблону потрібно лише додати до нього музичні фрагменти. Додавання відбувається "пертягуванням" до потрібного місця на часовій стрічці. Для здійснення аранжування композиції скористуйтеся модулем Sequencer, а для запису мелодії на жорсткий диск - модулем Multi-track Hard Disk Recorder.

DarkWave Studio підтримує VST-плагіни, працює з багатоядерними процесорами та розпізнає звукові драйвери ASIO. Це по-справжньому потужний інструмент для створення авторських композицій. З недоліків програми можна виділити дещо застарілий інтерфейс, без якихось натяків на інтуітивність.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики
Програми, що допоможуть у створенні музичних композицій.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм