Feedback
Іконка DevID Agent

DevID Agent 4.45

Версія для Windows.
DevID Agent
  
3.5 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 9,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

DevID Agent - це офіційний клієнт сервісу DevID, який представляє собою величезну базу драйверів для різних системних компонентів та периферійних пристроїв. Там зберігаються терабайти програмного забезпечення, яке було офіційно випущено виробниками ноутбуків, адаптерів, чіпсетів, відеокарт, біометричних засобів, контролерів та іншого "заліза". В базі знаходиться більш дванадцяти мільйонів драйверів як для сучасник, так і для найстаріших пристроїв.

Отже, для чого ж потрібен даний агент. В першу чергу він позбавляє вас від необхідності власноруч шукати драйвері у базі. DevID Agent автоматично аналізує вміст системного блоку, збирає технічну інформацію про компоненти та підбирає до них програмне забезпечення. Користувачеві лишається ознайомитися зі списком драйверів, які рекомендуються до становлення, та виконати їх інсталяцію одним кліком. Від інших менеджерів драйверів DevID Agent відрізняється тим, що є абсолютно безкоштовним. Також, окрім встановлення нового програмного забезпечення, він може також оновлювати те, яке вже становлення на комп'ютері на момент запуску сканування.

Працюючи у фоновому режимі DevID Agent може час від часу аналізувати систему та знаходить доступні "апдейти". Користувачі програми відзначають, що функціюючи "фоном", програма дуже "демократично" використовує системні ресурси та не уповільнює комп'ютер.

Добірки з цією програмою

Програми для пошуку та встановлення драйверів
Програми, які вміють автоматично шукати та встановлювати драйвери.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм