Feedback
Іконка Driver Booster

Driver Booster 8.7.0.529

Версія для Windows.
Driver Booster
  
5.0 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 25,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-09-09

Основна інформація щодо програми

Driver Booster - це програма, яка позбавить вас від необхідності власноруч перевіряти та встановлювати драйвери для різного системного обладнання. Вона виконує функції автоматичного пошуку відсутнього та застарілого програмного забезпечення, а також самостійно завантажує його з офіційних ресурсів та встановлює на комп'ютер. Перше сканування відбувається одразу ж після запуску програми та натискання на клавішу "Старт". У процесі аналізу програма знаходить драйвери для різноманітних контролерів, чіпсетів, періферій та інших пристроїв що під'єднані до ПК через порт USB. Щойно Driver Booster завершить сканування, ви отримаєте повний список ПЗ, яке рекомендується встановити та оновити. Якщо ви не хочете час від часу запускати пошук власноруч, то можете налаштувати автоматичний запуск за розкладом.

Друга важлива функція Driver Booster полягає у встановленні до системи різних ігрових компонентів. Під ігровими компонентами ми маємо на увазі програмне забезпечення, без якого у користувача можуть виникати проблеми з запуском комп'ютерних ігор. Ну і останній важливий інструмент зі складу Driver Booster відповідає за створення резервних копій драйверів. Як і у випадку зі скануванням системи, процес бекапу може запускатися автоматично у вказаний користувачем час.

Варто зазначити, що Driver Booster є абсолютно безкоштовною програмою. Вона не містить ніяких платних функцій, але час від часу демонструє рекламу.

Добірки з цією програмою

Програми для пошуку та встановлення драйверів
Програми, які вміють автоматично шукати та встановлювати драйвери.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм