Версія для
Windows
1
Ставка
2634
12
Безкоштовно

Driver Booster - це програма, яка позбавить вас від необхідності власноруч перевіряти та встановлювати драйвери для різного системного обладнання. Вона виконує функції автоматичного пошуку відсутнього та застарілого програмного забезпечення, а також самостійно завантажує його з офіційних ресурсів та встановлює на комп'ютер. Перше сканування відбувається одразу ж після запуску програми та натискання на клавішу "Старт". У процесі аналізу програма знаходить драйвери для різноманітних контролерів, чіпсетів, періферій та інших пристроїв що під'єднані до ПК через порт USB. Щойно Driver Booster завершить сканування, ви отримаєте повний список ПЗ, яке рекомендується встановити та оновити. Якщо ви не хочете час від часу запускати пошук власноруч, то можете налаштувати автоматичний запуск за розкладом.

Друга важлива функція Driver Booster полягає у встановленні до системи різних ігрових компонентів. Під ігровими компонентами ми маємо на увазі програмне забезпечення, без якого у користувача можуть виникати проблеми з запуском комп'ютерних ігор. Ну і останній важливий інструмент зі складу Driver Booster відповідає за створення резервних копій драйверів. Як і у випадку зі скануванням системи, процес бекапу може запускатися автоматично у вказаний користувачем час.

Варто зазначити, що Driver Booster є абсолютно безкоштовною програмою. Вона не містить ніяких платних функцій, але час від часу демонструє рекламу.

Ключові особливості та функції програми

  • виявлення застарілих та відсутніх драйверів;
  • формування структурованного списку програмного забезпечення, яке рекомендується встановити;
  • зручний та зрозумілий інтерфейс;
  • створення резервних копій драйверів;
  • запуск сканування за розкладом.
Системи:
Windows
Розмір: 24,5 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 19.04.2022
Версія: 9.3.0.209
Ім'я файлу:
driver_booster_setup.exe
Підписка на оновлення