Feedback
Іконка Driver Talent

Driver Talent 8.0.0.2

Версія для Windows.
Driver Talent
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 23,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2020-10-15

Основна інформація щодо програми

Driver Talent - це інтуїтивна програма, яка може в автоматичному режимі проаналізувати вашу систему та знайти у ній відсутні драйвери. Вона є чи не найзручнішим безкоштовним рішенням в своєму роді. Окрім того, що утиліта знаходить відсутнє або застаріле програмне забезпечення, вона також може виконувати завантаження "свіжих" версій драйверів та самостійно встановлювати їх у систему. Перед початком процесу завантаження та інсталяції користувач має можливість ознайомитися з повним списком "проблем", та самостійно вказати компоненти, оновлення ПЗ для яких він вважає недоцільним. Для цього потрібно просто прибрати "галочку" навпроти відповідного пункту.

Отже Driver Talent заходить програмне забезпечення для відеокарти, материнської плати, мережевого адаптеру, периферійних пристроїв (клавіатури, миші), звукової карти і таке інше. Більш того, утиліта може встановити у систему додаткові компоненти, відсутність яких може викликати проблеми з запуском окремих програм або ігор (DirectX, .NET Framework, OpenAI, Visual C++ Redistributable тощо).

З додаткових функцій Driver Talent варто виділити можливість резервного копіювання (бекапу) драйвері, що встановлено у системі на поточним момент. На жаль, ця функція працює не для всіх типів програмного забезпечення. Також звертаємо вашу увагу на те, що для коректної роботи даній утиліті потребується підключення до мережі.

Добірки з цією програмою

Програми для пошуку та встановлення драйверів
Програми, які вміють автоматично шукати та встановлювати драйвери.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм