Feedback
Іконка DriverMax

DriverMax 11.18.0.38

Версія для Windows.
DriverMax
  
0.1 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 5,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2020-07-01

Основна інформація щодо програми

DriverMax - це програма, яка перевіряє ваш комп'ютер на випадок проблем, пов'язаних з відсутністю драйверів, що потрібні для правильно функціонування системних компонентів. Також вона заходить програмне забезпечення, що є застарілим то оновлює його. Подібні утиліти прийнято називати менеджерами драйверів. Якщо ви користуєтеся старими версіями Windows, то наполегливо рекомендуємо встановити DriverMax чи будь-який інший менеджер.

Стартове вікно утиліти зустріне вас стислою довідкою про апаратну та програмну складові ПК, а також пропозицією виконати автоматичний пошук "проблемних" драйверів. У процесі аналізу програма враховує як внутрішні компоненти: чіпсети, контролери, містки, графічні та звукові карти, так і зовнішні пристрою, які підключено до комп'ютеру за допомоги USB-порту. DriverMax знайде драйвери для клавіатурі, миші, геймпаду та іншої периферії. Результати пошуку автоматично сортуються за "критичністю" проблеми, а також за типами компонентів.

Щойно список програмного забезпечення буде сформовано, ви зможете почати встановлення. Але на цьому етапі вас чекає несподіванка. Справа у тому, що дана програма є платною, а її демонстраційна версія може лише знаходити відсутні/застарілі драйвери. Для того, що запустити процес завантаження та встановлення, вам доведеться придбати ліцензію. Якщо ви не маєте такого бажання, то можете порекомендувати безкоштовне альтернативне рішення - Driver Talent.

Добірки з цією програмою

Програми для пошуку та встановлення драйверів
Програми, які вміють автоматично шукати та встановлювати драйвери.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм