Feedback
Іконка FL Studio

FL Studio 20.6.2.1549

Версія для Windows.
FL Studio
  
4.8 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 881 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2020-02-22

Основна інформація щодо програми

FL Studio - популярна програма для мікшування та редагування музичних композицій. Це потужне рішення для створення власних треків та "лупів". У складі програми є вбудований еквалайзер, мікшер, фейзер та кілька "готових" інструментів. Зверніть увагу на те, що на етапі інсталяції вам буде запропоновано встановити на комп'ютерів бібліотеку семплів. Якщо ви не збираєтесь працювати з електронною музикою, то приберіть відповідну галочку (це також значно зекономить час встановлення FL Studio).

Окрім вказаних вище інструментів, у програмі є віртуальне піаніно. Завдяки ньому можна самостійно додавати ефекти до композиції. Також віртуальне піаніно знадобиться на "живих" виступах. Програма завжди запускається у повноекранному режимі, бо її головне вікно містить безліч різних елементів керування. Звикання до тутешньої оболонки займе деякий час. Якщо ви все ж не можете знайти потрібну функцію, то зверніться до довідкового розділу.

Імпорт композицій здійснюється за допомоги власного браузеру. За його ж допомоги можна сортувати композиції у директорії та розділи. Програма зберігає інформацію про файли, з якими ви працювали останнього часу, та дає можливість легко додавати їх до нового проекту.

Як і всі сучасні редактори звуку, FL Studio працює з плагінами. Враховуючи популярність програми, таких для неї розроблено дуже багатов. Сам по собі редактор може працювати не тільки як "самостійне" рішення, але й у якості VSTi, DXi або ReWire-клієнту.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики
Програми, що допоможуть у створенні музичних композицій.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм