Feedback
Іконка Firefox

Firefox 93.0

Версія для Windows.
  
4.6 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows 2003
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 50,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-10-04

Основна інформація щодо програми

Firefox - веб-браузер, що наразі є одним з найбільш прогресивних та швидких у світі. Він підтримує більшість сучасних веб-стандартів, представлений на багатьох операційних системах та містить весь функціонал, необхідний доброму веб-переглядачу. Наприклад, тут є панель швидкого доступу, де зібрано найбільш відвідувані вами веб ресурси, "гібридний" рядок адреси, функція автоматичного завершення речень та пошуку слів на сторінці, можливість серфінгу в приватному режимі і таке інше. Непогано у програмі втілено вбудовані менеджери закладок та завантажень.

Ще одна з "сильних сторін" Firefox - це її славетна бібліотека додатків. Такої кількості розширень не створено навіть для браузерів на базі двигуна Chromium. Розширення для переглядачу можна завантажити з веб-магазину, де їх дуже зручно відсортовано за категоріями. Більшість з таких розширень є абсолютно безкоштовними.

Зовнішній вигляд "вогняного лиса" постійно змінювався за весь час існування цього переглядачу. Сьогодні його можна вважати одним з найкрасивіших серед подібних програм. При створенні оболонки розробниками було використано виключно "лагідні" та "медитатівні" кольори. Якщо ж інтерфейс не припав вам до смаку, то можете серфити у повноекранному режимі, що вмикається з головного меню.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм