Feedback
Іконка FixWin

FixWin 10.0.1.0 (Windows 10) + 2.2 (Windows 7, 8), 1.2 (Windows...

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 104 Кб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-02-24

Основна інформація щодо програми

FixWin - це набір інструментів, що виправляють поширені помилки у роботі Windows та деяких системних компонентів. До її складу входять функції автоматичного виправлення проблем з записом та відтворенням звуку, підключенням до принтерів, програмних помилок у роботі адаптеру мережі, проблем з керування живленням комп'ютеру, проблем у роботі системного "заліза" і таке інше. Всі ці інструменти винесені до окремого розділу і працюють у автоматичному режимі. Також у складі програм є утиліта System File Checker Utility, що відновлює усі відсутні файли Windows. Її ви знайдете прямо на стартовому екрані FixWin.

Окрім того у програмі є розділи, що присвячені проблемам Провіднику, "багам" сучасної графічної оболонки (Modern UI), та проблемами підключення до інтернету. Працювати з цими розділами доволі просто. Вам лише треба вибрати опис проблеми та нажати клавішу "Fix". Ось лише кілька прикладів несправностей, що FixWin вирішує натиском однієї клавіши: відсутня іконка Кошику, не працює Windows Store (Windows 8, 10), не працює контекстне меню у Internet Explorer, не розпізнається оптичний диск у приводі, не працює менеджер пристроїв і таке інше. На жаль інтерфейс програми представлено лише на англійській мові. Тому для роботи з FixWin вам може знадобитися словник.

Програма є абсолютно безкоштовною та розповсюджується одразу у кількох версіях. Кожна з версій FixWin призначена для певної версії Windows і вирішує поширені проблеми, що характерні саме цій редакції операційної системи від Microsoft. Всі варіації FixWin мають ідентичний інтерфейс і не потребують встановлення на комп'ютер (є портативними).

Добірки з цією програмою

Програми для Windows 7
Добірка програм для налаштування для прискорення Windows 7
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм