Іконка ФотоШОУ

ФотоШОУ 5.15

Версія для Windows.
ФотоШОУ
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 63,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Trial (Платно)
Оновлення: 2017-02-24

Основна інформація щодо програми

ФотоШОУ - це програма для створення слайд-шоу, що буде зрозуміла кожному користувачеві. За допомогою простого майстра ви зможете знайти та додати до проекту знімки. Підтримуються всі популярні графічні формати: JPG, PNG, GIF, TIFF. Після додавання зображень їх потрібно буде розташувати у правильному порядку на часовій стрічці. Міняти чергу можна звичайним "перетягуванням" кадру у потрібну позицію. У програму закладені прості інструменти редагування графіки. Зокрема, ФотоШОУ вміє вирізати зайві області знімку, масштабувати їх, додавати градієнти та інші графічні елементи.

Аби готовий проект не являв собою просте відео зі зміною слайдів, у програмі передбачена можливість додавання титрів, красивих ефектів переходу та музичного супроводу. Ви можете зробити слайд-шоу під улюблений трек у форматі MP3, WMA або WAV та скористуватися зручним таймером для розрахунку приблизної тривалості кожного слайду. До кожного зображення можна додати текстовий підпис. Програма дозволяє вибрати шрифт, колір та ефект, з яким буде з'являтися текст.

Перед початком роботи над проектом ФотоШОУ запропонує вибрати його тип. Ви можете створити звичайне відео, відео для перегляду на портативних пристроях та навіть EXE-файл, що можна буде запустити на будь-якому комп'ютері. Також ФотоШОУ допоможе з публікацією відео на YouTube та у популярних соціальних мережах. Звертаємо вашу увагу на те, що програма не є безкоштовною. Користуватися нею без придбання ліцензії ви зможете лише десять днів.

Добірки з цією програмою

Програми для створення відео з фото
Добірка програм з функціями створення відео зі знімків.
Програми для створення слайдшоу
Програми, що допомагають створювати слайд-шоу зі знімків.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись