Feedback
Іконка Foxit Reader

Foxit Reader 9.0.0.29935

Версія для Windows.
Foxit Reader
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 73,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Foxit Reader - це одна з найкращих безкоштовних програм для роботи з PDF. Завдяки їй ви зможете комфортно створювати, переглядати та редагувати документи Portable Document Format. Програма дозволяє працювати з кількома файлами одночасно, додавати до PDF нові правила, писати коментарі та примітки, вставляти новий текст та редагувати вже доданий, вставляти посилання та графічні елементи, а також прикріпляти відео та аудіо. Непоганий набір можливостей, як для безкоштовного рішення. Чи не так?

Для тих, хто не має необхідності редагувати PDF, а потребує лише переглядати документи, передбачено зручний "вьювер". Завдяки йому можна користуватися змістом документу та відображати коментарі на окремій панелі. Переглядач завантажується доволі швидко, а за необхідності ви можете переглядати документи безпосередньо у веб-оглядачі. Для цього увімкніть відповідну опції на одному з етапів встановлення Foxit Reader.

Серед інших важливих можливостей програми варто виділити функцію конвертації документів Microsoft Office до PDF та у зворотньому "напрямку". Також тут є інструменти для колективної праці над проектом, які реалізовано через інтеграцію з хмарними сховищами (Dropbox, Google Drive, OneDrive). Ну й останні переваги, які варто зазначити - це підтримка MS RMS, можливість додання цифрових підписів, підтримка ASLR та DEP, а також можливість захистити створений документ за допомоги паролю.

Добірки з цією програмою

Редактори PDF
Програми, що дають можливість створювати та змінювати документи у форматі PDF.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм