Feedback
Іконка Free Screen Video Recorder

Free Screen Video Recorder 3.0.50.708

Версія для Windows.
Free Screen Video Recorder
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 33,1 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-06-19

Основна інформація щодо програми

Free Screen Video Recorder - програма, яка є чи не найкращим безкоштовним інструментом для записку екрану. Єдиний її недолік полягає у неможливості "фіксації" ігрового процесу. А от для запису самої операційної системи та запущених програма, Free Screen Video Recorder підходить відмінно. Крім того, вона дає можливість знімати скріншоти.

Весь функціонал програми вміщається на невеличкій панелі. Звідти ви зможете у кілька кліків обрати область, яку буде записано. Ви можете вказати довільно "рамку", або ж обрати один з двох режимів: активне вікно або повний екран. Ці режими доступні як при фіксації відео, так і при створенні "знімків" екрану. Окрім головної панелі у програмі також є вікно з налаштуваннями. Там можна включати та відключити запис звуку (з мікрофону чи з самої системи), захват курсору та автоматичний запуск Free Screen Video Recorder разом зі стартом Windows. Ще програма дає можливість вказати затримку (у секундах) до початку запису, вихідний формат, кодек, так теки для збереження зображень/відео. До речі про доступні формати. Free Screen Video Recorder може вести запис відео у MP4, та зберігати скріншоти у форматах JPEG, BMP, GIF, TGA та PNG. У одній з недавніх версій з'явилася можливість обирати шаблон для заголовку файлів.

Отже, підбиваючи підсумки, можете сказати, що перед нами дуже простий у використанні рекордер, що включає в себе всі необхідні функції, налаштування та інструменти.

Добірки з цією програмою

Програми для запису екрану
Добірка програми, які дозволяють здійснювати запис з екрану.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм