Іконка FurMark

FurMark 1.19.1.0

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 7,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

FurMark - це одна з найбільш відомих програм для виконання стрес-тесту графічних карт. Тобто за її допомоги можна протестувати продуктивність GPU, а також визначити ступінь її нагрівання при довгій роботі під високим навантаженням. У "народі" цю програму прийнято називати "бубликом" через характерну анімацію, яка відображається у процесі тестування. Призначення цієї анімації полягає у створенні високого навантаження на графічний процесор. Через те, що дане навантаження є "синтетичним" та постійним будьте готові до того, що температури, які досягне GPU будуть трохи вищі за ті, які можна досягнути у "польових" умовах, наприклад - у грі.

Перед запуском стрес-тесту користувач може обрати роздільну здатність графіки, а також ступінь згладжування. Також є кілька додаткових налаштувань, які допоможуть створити ще більше навантаження. У процесі тестування FurMark буде відображати графік змінення температур, частоти роботи GPU, швидкість кулерів та напруги. При необхідності можна налаштувати збереження "логів" з даними. Ще у меню налаштувань ви знайдете селектори для регулювання тривалості тесту, а також для встановлення звукового повідомлення при досягненні певного показника температури. Це буде особливо корисно при тестуванні системи охолодження.

Отже, FurMark є чи не найкращим програмними рішенням у своєму роді. До того ж утиліта сумісна з будь якими версіями Windows та з будь якими моделями відеокарт (з підтримкою OpenGL 2.0). Скачати та користуватися нею можна абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки та тестування відеокарти
Добірка програми, які допоможуть протестувати графічний адаптер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись