Версія для
Windows
1
Ставка
1782
9
Безкоштовно

GIMP - це, напевно, найпотужніший безкоштовний графічний редактор, що перекочував на Windows з операційної системи Linux. Він дає можливість працювати за растровою та векторною (частково) графікою, підтримує більшість популярних форматів зображень та містить непогану добірку інструментів малювання. Завдяки цьому редакторові ви зможете легко масштабувати та змінювати розміри знімків, визначати їх роздільну здатність та відкривати необмежену кількість файлів у нових вкладках. Для більш досвідчених користувачів GIMP пропонує можливість керування каналами та шарами зображення. Кожен новий елемент, що додається до проекту, редактор автоматично розпізнає як новий шар. Його можна вільно редагувати та змінювати інструментами трансформації.

GIMP підтримує та автоматично розпізнає підключені до комп'ютеру сканери та планшети. Остання можливість буде особливо корисна для професійних художників та дизайнерів. Інтерфейс редактору складається з багатьох вікон, кожне з яких відповідає за окремий інструмент або функцію (приблизно як в Photoshop). Користувач має можливість вільно переміщати вікна за власними бажанням, завдяки чому працювати з програмою дуже зручно.

Як і більшість інших графічних редакторів, GIMP вміє додавати до знімків різноманітні графічні фільтри та ефекти. Не обійшлося тут і без можливості налаштування основних параметрів кольору та наявності інструменту пакетної обробки файлів. Також до складу редактору входить простий конвертер графічних форматів.

Ключові особливості та функції програми

  • дає можливість працювати з растровою та векторною графікою;
  • містить багато інструментів для малювання і трансформації зображень;
  • підтримує майже всі існуючі графічні формати. Включає в себе вбудований конвертер;
  • вміє працювати з каналами та шарами зображення;
  • здійснює обробку файлів у пакетному режимі;
  • має графічну оболонку, що складається з багатьох незалежних вікон.
Системи:
Windows
Розмір: 253 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 21.06.2022
Версія: 2.10.32 Revision 1
Ім'я файлу:
gimp-2.10.32-setup-1.exe
Підписка на оновлення