Іконка Glary Utilities

Glary Utilities 5.180.0.209

Версія для
Windows
0.0 /5
0
Системи:
Windows
Розмір:
19,4 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія
Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2022-01-12
  • Опис програми
  • Ключові особливості

Glary Utilities - це програма, що має у своєму складі великий арсенал системних інструментів. Завдяки ним ви зможете очистити, оптимізувати та налаштувати свій комп'ютер, а також автоматизувати частину повсякденних задач. Цікава особливість програми полягає у тому, що вона дає можливість використовувати наявні інструменти як окремо, так і разом. У другому випадку скористуйтеся клавішею "Оптимізація у один клік".

То ж які функції виконує Glary Utilities? За допомоги неї ви зможете знайти тимчасові файли, зайві ключі реєстру, "биті" ярлики, дублікати даних, порожні теки та "сліди", що лишилися у системі після видалення певних програм. Також до складу Glary Utilities входить менеджер автозапуску, менеджер контекстного меню, деінсталлятор, дефрагментатор, інструмент для пошуку битих секторів диска, менеджер драйверів, інструмент відновлення даних, менеджер системних процесів, інструмент створення точок відновлення і багато інших корисних компонентів.

Хороша новина полягає у тому, що весь цей функціонал доступний користувачам абсолютно безкоштовно. Так, хто завгодно може завантажити та використовуватися Glary Utilities у власних Не коммерційних) цілях. Окрім звичайної версії програми, існує також портативний варіант (не потребує встановлення до системи) і редакція Pro. Остання містить у собі ще більше інструментів та функцій.

Ключові особливості та функції програми

  • великий набір компонентів, які відповідають за налаштування та оптимізацію системи;
  • виконання комплексного очищення у один клік;
  • збір основної інформації про програмну та апаратну складові ПК;
  • зручна сучасна графічна оболонка;
  • швидка та стабільна робота на будь яких версіях Windows.

Добірки з цією програмою

Програми для очищення операційної системи
Програми-чистильники, які допомагають позбавити ваш комп'ютер від різного "сміття"

Останні коменарі