Feedback
Іконка Glary Utilities

Glary Utilities 5.173.0.201

Версія для Windows.
Glary Utilities
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 18,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-09-07

Основна інформація щодо програми

Glary Utilities - це програма, що має у своєму складі великий арсенал системних інструментів. Завдяки ним ви зможете очистити, оптимізувати та налаштувати свій комп'ютер, а також автоматизувати частину повсякденних задач. Цікава особливість програми полягає у тому, що вона дає можливість використовувати наявні інструменти як окремо, так і разом. У другому випадку скористуйтеся клавішею "Оптимізація у один клік".

То ж які функції виконує Glary Utilities? За допомоги неї ви зможете знайти тимчасові файли, зайві ключі реєстру, "биті" ярлики, дублікати даних, порожні теки та "сліди", що лишилися у системі після видалення певних програм. Також до складу Glary Utilities входить менеджер автозапуску, менеджер контекстного меню, деінсталлятор, дефрагментатор, інструмент для пошуку битих секторів диска, менеджер драйверів, інструмент відновлення даних, менеджер системних процесів, інструмент створення точок відновлення і багато інших корисних компонентів.

Хороша новина полягає у тому, що весь цей функціонал доступний користувачам абсолютно безкоштовно. Так, хто завгодно може завантажити та використовуватися Glary Utilities у власних Не коммерційних) цілях. Окрім звичайної версії програми, існує також портативний варіант (не потребує встановлення до системи) і редакція Pro. Остання містить у собі ще більше інструментів та функцій.

Добірки з цією програмою

Програми для очищення операційної системи
Програми-чистильники, які допомагають позбавити ваш комп'ютер від різного "сміття"
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм