Feedback
Іконка HWMonitor

HWMonitor 1.40 + Portable

Версія для Windows.
HWMonitor
  
4.7 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 1,2 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-05-21

Основна інформація щодо програми

HWMonitor - програма, яка вміє "зчитувати" показники з різних сенсорів, які встановлено на материнській платі та інших системних компонентах. Вона сповіщає користувача про температури, напругу, а також частоти роботи та наявне навантаження на різне "залізо". Найчастіше програму використовують для відстеження перегрівання CPU та GPU у процесі оверклокінгу та при виникненні проблем зі штатними системами охолодження.

Окрім того, що при формуванні звіту, програма враховує температури материнської плати, центрального процесору та графічної карти, вона також визначає температури жорстких дисків (HDD) та твердотільних накопичувачів (SSD). Хоча для останніх даний показник не є важливих. Крім того, HWMonitor повідомляє користувача про швидкість усіх кулерів, підключених до відповідних роз'ємів "материнки", та про частоти шин. Весь звіт відображається прямо у головному вікні програми. Окрім поточних показників, там вказуються також мінімальні та максимальні значення, які було зафіксовано за час роботи HWMonitor. При необхідності звіт можна зберегти до окремого файлу, або ж "скинути" отримані показники один клік.

HWMonitor розповсюджується у звичайній та портативній версіях. Обидві вони не перекладені ані українською, ані російською мовами - доступна лише англійська. Відсутність локалізації, на нашу думку, є чи не найбільшим недоліком програми. Скачати та користуватися нею ви можете абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки температури ноутбуку
Програми, які допоможуть дізнатися про температури компонентів ноутбуку.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм