Feedback
Іконка Кіностудія Windows Live (Windows Live Movie Maker)

Кіностудія Windows Live (Windows Live Movie Maker) 16.4.3528.331

Версія для Windows.
Кіностудія Windows Live (Windows Live Movie Maker)
  
4.3 (Голосів: 3)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 2008
Windows 7
Windows 8
Розмір: 1,2 Мб (Онлайн-інсталятор)
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-04-01

Основна інформація щодо програми

  У наш час редагування відео не є лише прерогативою професіоналів і , завдяки удосконаленню комп’ютерів, стало доступним більшості користувачів. Навіть якщо ви тільки починаєте досліджувати мультимедійні можливості комп’ютера і відеомонтаж, ви достатньо легко можете знайти програмне забезпечення, максимально просте у використанні, для початку роботи з яким, достатньо лише декількох хвилин для ознайомлення.

   Кіностудія Windows Live є наступником добре відомого нам Windows Movie Maker. Цей відео редактор дозволяє трансформувати зображення, музику і невеликі ролики у повноцінне відео. Інтерфейс програми є дуже дружнім до користувача, і вам, скоріш за все, не знадобляться довідкові матеріали, щоб розпочати створювати власне перше відео.

   Перш за все, потрібно додати елементи, з яких відео буде складатися. Для цього достатньо натиснути не велике порожнє поле у правій частині головного вікна. Скориставшись діалоговим вікном, що відкриється, ви зможете додати в свій проект аудіо, відео і фотоматеріали. Потім все це можна міксувати в довільному порядку, додаючи на відео, що вийшло, різні варіанти текстового підпису та субтитрів.

   Для того, щоб вразити тих, хто буде передивлятися ваше відео, ви можете використати «Теми авто фільму» (що виконані дуже гарно), переходи ( що зручно налаштовуються), візуальні ефекти і текст для заголовку відео.

   Варто зазначити, що фонова музика може бути прикріпленою до всього відео, або лише до його частини. Якщо музика триває більше, чим відео, то відео можна розширити за рахунок показу заголовка. У такий простий спосіб ви зможете синхронізувати відео і аудіо.

  Підсумкове відео Кіностудія Windows Live зберігає в широко розповсюдженому форматі WMV, що без проблем відтворюється більшістю комп’ютерів без додаткових відеокодеків. До того ж є декілька встановлених профілів, що дозволяють зберегти підсумковий відеоролик в форматах, що підходять для портативних пристроїв, і звичайно ж, нові профілі можна створювати самостійно.

   Одночасно сила і слабкість Кіностудії Windows Live полягає в простоті та доступності цього відеоредактора. З одного боку, ці якості дають можливість створювати ролики, що виглядають професійно, без особливих знань у цій галузі, але з іншого боку для більш точної професійної роботи цей додаток може не підійти за відсутності професійного функціонала, робота з яким потребує, в свою чергу, тривалого ознайомлення.

Добірки з цією програмою

Програми для створення відео з фото
Добірка програм з функціями створення відео зі знімків.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм