3
Ставка
2.9 K
Безкоштовно
  • Опис
  • Вимоги

  У наш час редагування відео не є лише прерогативою професіоналів і , завдяки удосконаленню комп’ютерів, стало доступним більшості користувачів. Навіть якщо ви тільки починаєте досліджувати мультимедійні можливості комп’ютера і відеомонтаж, ви достатньо легко можете знайти програмне забезпечення, максимально просте у використанні, для початку роботи з яким, достатньо лише декількох хвилин для ознайомлення.

   Кіностудія Windows Live є наступником добре відомого нам Windows Movie Maker. Цей відео редактор дозволяє трансформувати зображення, музику і невеликі ролики у повноцінне відео. Інтерфейс програми є дуже дружнім до користувача, і вам, скоріш за все, не знадобляться довідкові матеріали, щоб розпочати створювати власне перше відео.

   Перш за все, потрібно додати елементи, з яких відео буде складатися. Для цього достатньо натиснути не велике порожнє поле у правій частині головного вікна. Скориставшись діалоговим вікном, що відкриється, ви зможете додати в свій проект аудіо, відео і фотоматеріали. Потім все це можна міксувати в довільному порядку, додаючи на відео, що вийшло, різні варіанти текстового підпису та субтитрів.

   Для того, щоб вразити тих, хто буде передивлятися ваше відео, ви можете використати «Теми авто фільму» (що виконані дуже гарно), переходи ( що зручно налаштовуються), візуальні ефекти і текст для заголовку відео.

   Варто зазначити, що фонова музика може бути прикріпленою до всього відео, або лише до його частини. Якщо музика триває більше, чим відео, то відео можна розширити за рахунок показу заголовка. У такий простий спосіб ви зможете синхронізувати відео і аудіо.

  Підсумкове відео Кіностудія Windows Live зберігає в широко розповсюдженому форматі WMV, що без проблем відтворюється більшістю комп’ютерів без додаткових відеокодеків. До того ж є декілька встановлених профілів, що дозволяють зберегти підсумковий відеоролик в форматах, що підходять для портативних пристроїв, і звичайно ж, нові профілі можна створювати самостійно.

   Одночасно сила і слабкість Кіностудії Windows Live полягає в простоті та доступності цього відеоредактора. З одного боку, ці якості дають можливість створювати ролики, що виглядають професійно, без особливих знань у цій галузі, але з іншого боку для більш точної професійної роботи цей додаток може не підійти за відсутності професійного функціонала, робота з яким потребує, в свою чергу, тривалого ознайомлення.

Спеціальні вимоги програми

  • процесор з частотою 1,6 ГГц та підтримкою SSE2;
  • 1 Гб оперативної пам'яті;
  • здатність екрану 1024 × 576;
  • графічний адаптер з підтримкою DirectX 9.0cю

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 1,2 Мб (Онлайн-інсталятор)
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 01.04.2015
Версія: 16.4.3528.331
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Кіностудія Windows Live (Windows Live Movie Maker)

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Програми для створення відео з фото
Добірка програм з функціями створення відео зі знімків.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Кіностудія Windows Live (Windows Live Movie Maker)". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання