Іконка Мастер Коллажей

Мастер Коллажей 4.95

Версія для Windows.
Мастер Коллажей
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 14,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Trial (Платно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

Мастер Коллажей - це програма, за допомоги якої можна створювати прості колажі, що складаються з фону та кількох фотографій. Інтерфейс у "майстру" дуже інтуїтивний. Крім того, тут реалізовану "розумну" систему спливаючих підказок, за допомоги яких можна розібратися зі всіма елементами керування. На жаль, програма є платною. Але ви можете скористуватися її пробної версією, яка працює протягом одного місяця.

Отже, почати роботу у Мастер Коллажей потрібно з вибору фону. Програма підтримує майже всі популярні графічні формати (JPG, PNG, BMP, TIFF), тому вам навряд чи знадобиться користуватися конвертером. Після того, як фон буде обрано, ви зможете додати до проекту знімки. Їх положення дозволяєтесь налаштувати простим "перетягуванням". Окрім зображень, до колажу також можна додати текстові надписи, "підкладку" та різні прикраси. Тутешня бібліотека з графічними елементами, на жаль, не дуже велика, а колекції рамок немає взагалі. Замість них користувач може, хіба що, "обвести" додані зображення суцільним кольором чи градієнтом. Ще є розділ з повзунками, які відповідають за основні параметри кольору: яскравість, контрастність і таке інше.

Після того, як роботу над проектом буде завершено, ви зможете зберегти його до пам'яті комп'ютеру чи відправити у друк. Мастер Коллажей самостійно визначить підключений до комп'ютеру принтер та дозволить обрати основні параметри друку.

Добірки з цією програмою

Програми для створення колажів
Добірка програм, що призначені для створення колажів.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись