Feedback
Іконка Movavi Video Editor

Movavi Video Editor 15.4.1

Версія для Windows.
Movavi Video Editor
  
1.9 (Голосів: 5)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 51,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-11-12

Основна інформація щодо програми

Movavi Video Editor - це дуже простий у користуванні редактор відео, що відмінно підійде для тих людей, які раніше не мали досвіду користування подібними програмами. Графічна оболонка у редактора дуже проста та інтуїтивна, а з кожним запуском програми вас зустрічає зручний майстер. Він допомагає створити відео у декілька простих кроків з детальними поясненнями щодо кожної операції.

Тепер поговоримо про функціонал Movavi Video Editor. Редактор пропонує користувачеві наступні функції: об'єднання та розділення відео, змінення роздільної здатності/частоти кадрів, налаштування переходів, застосування фільтрів та ефектів (розмиття, шум, контрастність і так далі), запис відео з веб-камери, запис звуку з мікрофону та окремий інструмент для створення слайд-шоу. Ще Movavi Video Editor вміє оцифровувати відео зі старих VHS-касет та ТБ-тюнерів. Для цих операцій, що правда, необхідно мати спеціальне обладнання.

Не забули розробники з Movavi і про функцію запису оптичних дисків (СD, DVD, Blu-Ray). Пропозицію про запис на зовнішній носій ви отримаєте у процесі експорту готового проекту. До речі, зберегти відео дозволяється у форматах AVI, 3GP, FLV, MP4, MOV, SWF, WMV, WEBM та декількох інших. Ті ж формати можна імпортувати у редактор.

Movavi Video Editor включає в себе готові добірки налаштувань для відео, що будуть відтворюватися на портативних пристроях. Просто виберіть свій планшет або смартфон зі списку та отримайте оптимальні параметри експорту. Також редактор може готувати ролики до завантаження на Facebook, YouTube, Vimeo та в інші сервіси.

Добірки з цією програмою

Програми для створення відео з фото
Добірка програм з функціями створення відео зі знімків.
Програми для відеомонтажу
Програми, що дають можливість здійснювати монтаж відео
Програми для створення слайдшоу
Програми, що допомагають створювати слайд-шоу зі знімків.
Програми для нарізання відео
Добірка редакторів відео, які дозволяють нарізати відео.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм