Feedback
Іконка Nox App Player

Nox App Player 7.0.1.7

Версія для Windows.
Nox App Player
  
4.9 (Голосів: 2)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 441 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-10-26

Основна інформація щодо програми

Nox App Player - це емулятор Android для комп'ютерів з операційною системою Windows. Завдяки ньому можна працювати майже з будь-якими мобільними додатками та грати у ігри. До речі, для геймерів тут передбачено кілька корисних додаткових функцій. Наприклад, емулятор дає можливість "прив'язати" віртуальні елементи керування (хрестовину та кнопки) на клавіші миші та клавіатури. У такий спосіб, можна зробити гру набагато більш комфортною та навіть отримати перевагу у онлайн-баталіях. Крім того Nox App Player дозволяє знімати скріншоти та може інтегруватися з ігровими сервісами Google.

Встановлювати додатки у Nox App Player можна як і "напряму" з Google Play, так і безпосередньо з APK файлу. До речі, емулятор підтримує Root-режим, у якому можна запускати додатки, які потребують прав суперкористувача. Більше того, тут підтримується "симуляція" різних моделей пристроїв та вибір режиму рендерінгу. Для комфортного користування певними програмами емулятор може переключатися у альбомний або у портретний режими, симулювати потрібне користувачеві місцеположення та "підтряхування" пристрою.

Щодо сумісності, то з нею у Nox App Player є проблеми. Емулятор запускає далеко не всі ігри та програми. До того ж він працює на Android дещо застарілої версії 4.2.2. Зате програму можна похвалити за високу стабільність роботи. За час тестування ми не виявили раптових "падінь", якими страждають інші подібні емулятори. Щодо навантаження на CPU, то воно теж не дуже високе, але залежить, у першу чергу від програми (чи гри), яку запущено на емуляторі.

Добірки з цією програмою

Емулятори Android для Windows
Програми, які дозволяють запускати Android додатки та ігри на ПК з Windows.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм