Версія для
Windows
2
Ставка
9106
5
Безкоштовно

Nox App Player - це емулятор Android для комп'ютерів з операційною системою Windows. Завдяки ньому можна працювати майже з будь-якими мобільними додатками та грати у ігри. До речі, для геймерів тут передбачено кілька корисних додаткових функцій. Наприклад, емулятор дає можливість "прив'язати" віртуальні елементи керування (хрестовину та кнопки) на клавіші миші та клавіатури. У такий спосіб, можна зробити гру набагато більш комфортною та навіть отримати перевагу у онлайн-баталіях. Крім того Nox App Player дозволяє знімати скріншоти та може інтегруватися з ігровими сервісами Google.

Встановлювати додатки у Nox App Player можна як і "напряму" з Google Play, так і безпосередньо з APK файлу. До речі, емулятор підтримує Root-режим, у якому можна запускати додатки, які потребують прав суперкористувача. Більше того, тут підтримується "симуляція" різних моделей пристроїв та вибір режиму рендерінгу. Для комфортного користування певними програмами емулятор може переключатися у альбомний або у портретний режими, симулювати потрібне користувачеві місцеположення та "підтряхування" пристрою.

Щодо сумісності, то з нею у Nox App Player є проблеми. Емулятор запускає далеко не всі ігри та програми. До того ж він працює на Android дещо застарілої версії 4.2.2. Зате програму можна похвалити за високу стабільність роботи. За час тестування ми не виявили раптових "падінь", якими страждають інші подібні емулятори. Щодо навантаження на CPU, то воно теж не дуже високе, але залежить, у першу чергу від програми (чи гри), яку запущено на емуляторі.

Ключові особливості та функції програми

  • дозволяє корисуватися майже будь-якими Android додатками на комп'ютері;
  • встановлює програми та ігри "напряму" з Play Market чи з APK файлу;
  • забезпечує високу швидкість та стабільність роботи;
  • працює на Android 4.4.2;
  • пропонує багато корисних інструментів для геймерів;
  • має простий та сучасний інтерфейс.
Системи:
Windows
Розмір: 509 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 11.08.2022
Версія: 7.0.3.3
Ім'я файлу:
fullPackage
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Емулятори Android для Windows
Програми, які дозволяють запускати Android додатки та ігри на ПК з Windows.

Останні коменарі

No comments. You will be first.