Іконка OCCT

OCCT 4.5.1

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 7,8 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

OCCT - одна з найстаріших утиліт, яку призначено для розгону та виконання бенчмарку центрального процесора. Також, у нових версіях програм з'явилися інструменти для роботи з графічним адаптером. Взагалі функціонал OverClock Checking Tool (саме так розшифровується абревіатура OCCT) доволі багатий. Тому у даному огляді ми розкажемо лише про основні можливості.

З головного вікна програми ви зможете дізнатися про модель, та поточні частоти роботи CPU. Також там міститься інформація про материнську плату та про відеокарту. На вибір користувачу пропонується одразу два тести: стандартний бенчмарк а також тест LINPACK. Останній дозволяє максимально "розігріти" центральний процесор за допомоги його навантаження надважкими обчисленнями. Перед запуском тестування можна самостійно обрати його тривалість, вказати періоди бездіяльності, обрати розрядність (32-біт чи 64-біт), а також режим та кількість одночасно запущених потоків. Ті ж самі налаштування доступні при тестуванні графічного адаптера.

Слідкувати за перебігом тестів можна у вікні "Моніторинг". У ньому відображаються температури кожного з ядер, поточні напруги, частоти і таке інше. Також OCCT "малює" графік змінення показників у режимі реального часу. Програма зчитує інформацію з датчиків будь-яких процесорів. У списку сумісності значаться як найстаріші так і найновіші моделі. До речі, окрім моніторингу за допомоги "штатних" засобів, можна вести також моніторинг з використанням стороннього програмного забезпечення (Everest, AIDA64 і таке інше).

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки та тестування відеокарти
Добірка програми, які допоможуть протестувати графічний адаптер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись