0
Ставка
4.5 K
Безкоштовно

OCCT - одна з найстаріших утиліт, яку призначено для розгону та виконання бенчмарку центрального процесора. Також, у нових версіях програм з'явилися інструменти для роботи з графічним адаптером. Взагалі функціонал OverClock Checking Tool (саме так розшифровується абревіатура OCCT) доволі багатий. Тому у даному огляді ми розкажемо лише про основні можливості.

З головного вікна програми ви зможете дізнатися про модель, та поточні частоти роботи CPU. Також там міститься інформація про материнську плату та про відеокарту. На вибір користувачу пропонується одразу два тести: стандартний бенчмарк а також тест LINPACK. Останній дозволяє максимально "розігріти" центральний процесор за допомоги його навантаження надважкими обчисленнями. Перед запуском тестування можна самостійно обрати його тривалість, вказати періоди бездіяльності, обрати розрядність (32-біт чи 64-біт), а також режим та кількість одночасно запущених потоків. Ті ж самі налаштування доступні при тестуванні графічного адаптера.

Слідкувати за перебігом тестів можна у вікні "Моніторинг". У ньому відображаються температури кожного з ядер, поточні напруги, частоти і таке інше. Також OCCT "малює" графік змінення показників у режимі реального часу. Програма зчитує інформацію з датчиків будь-яких процесорів. У списку сумісності значаться як найстаріші так і найновіші моделі. До речі, окрім моніторингу за допомоги "штатних" засобів, можна вести також моніторинг з використанням стороннього програмного забезпечення (Everest, AIDA64 і таке інше).

Ключові особливості та функції програми

  • дає можливість тестувати, розганяти, так виконувати моніторинг CPU;
  • також підходить для тестування відеокарти і блоку живлення;
  • відстежує основні параметри (напруги, частоти, температури) у режимі реального часу;
  • має трохи застарілу графічну оболонку;
  • може виконувати тест LINPACK та тест шини;
  • є абсолютно безкоштовною для некомерційного використання.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 85,3 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 11.05.2023
Версія: 11.0.22
Підписка на оновлення

Нові відгуки до OCCT

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Програми для перевірки та тестування відеокарти
Добірка програми, які допоможуть протестувати графічний адаптер.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " OCCT". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання